tapety na pulpit | winrar
57.pl logo - portal rozrywkowy gry.57.pl logo - gry online, gry dla dziewczyn, gry komputerowe
Szukaj:      
•  sportowe    •  strzelanki    •  wyścigowe    •  zręcznościowe    •  dzisiaj grane   

Bilard

gra Bilard Kategoria: sportowe Data dodania: 05.03.2008 Wyświetleń: 105233 Ocena: 5.91/10 (2762)
Aby zagrać w grę kliknij w poniższy link:
Bilard
DODAJ NA BLOGA


Chyba każdy grał kiedyś w bilarda. Możesz rozegrać partie z komputerem bądź też rywalizować z drugim przeciwnikiem który siedzi przy tym samym komputerze.

Komentarze

obrazek gość: Life's Good 26.11.2010 Muzyka w tej grze jest naprawdę fajna, która jak i sama gra działa relaksująco. Nie można oceniać tej gry kategoriami innych tego typu gier, bo to jest gra na pozbieranie myśli :) Muzyka: 5/5 Gra: 3/5 Razem: 8/10
obrazek gość: żabka 28.08.2010 Jest spoko
obrazek gość: Rambo 20.03.2010 Nie jest głupia
obrazek gość: maksiu 21.02.2010 elos fajna gra
obrazek gość: pop 18.02.2010 Bardzo fajna gra
obrazek gość: maxi 06.02.2010 Ten bilard jest super
obrazek gość: Gabryś 05.02.2010 Fajowa gra polecam wszystkim
obrazek gość: kinia 18.01.2010 My z mamą w to gramy fajna jest
obrazek gość: kinia 18.01.2010 Fajna
obrazek gość: Twoja Stara 17.01.2010 Dajcie linki do lepszego prawdziwego bilarda

Dodaj komentarz


Twój pseudonim  ->  


Podobne gry

gra 1 on 1 Soccer 1 on 1 Soccer Wyświetleń: 6504 Gra, która jest symulacją gry w piłkę nożną z dwoma zawodnikami na boisku.
gra Agent Footy 1 Agent Footy 1 Wyświetleń: 1782 Wcielasz się w postać agenta piłkarskiego. Myślisz, że sobie pograsz w piłkę? Praca agenta polega na czymś innym, zbier..
gra Air Hockey Air Hockey Wyświetleń: 2601 Gra w której twoim celem jest wbicie krążka w dziurę przeciwnika.
gra Air Hockey Air Hockey Wyświetleń: 3120nym celem w grze jest pokonanie wszystkich krajów w turnieju w Cymbergaja.
gra Air Hockey z ośmiornicą Air Hockey z ośmiornicą Wyświetleń: 3488 Znany i lubiany air hockey tym razem w wydaniu, w którym za przeciwnika mamy ośmiornicę. Przeciwnik o tyle ciekawy, że ..
gra Animals Athletics Animals Athletics Wyświetleń: 1013 Lekkoatletyka w ciekawym, rysunkowo-zwierzęcym wydaniu. Każda z trzech mini gier to inna dyscyplina i inne zasady.
gra Baseball Baseball Wyświetleń: 2444 Nasze zadanie sprowadza się do odpowiedniego odbicia piłki, zaliczenia baz i zdobycia punktu.
gra Basebods Basebods Wyświetleń: 1057Spraw, by Twoja drużyna była najlepsza na świecie.
gra Beach Tennis Beach Tennis Wyświetleń: 1322 Tenis, który bardziej przypomina siatkówkę plażową. Zasady są proste - umieść piłkę, jak najwięcej razy, w polu przeciw..
gra Bedrock Bobsleddin\' Blowout Bedrock Bobsleddin\' Blowout Wyświetleń: 1205 Flinston wyrusza w poszukiwaniu jedzenia. Wsiada do swojego bobsleja i pędzi przez lodowe tunele, zbierając rożne potra..
gra Bike Mania On Ice Bike Mania On Ice Wyświetleń: 1816 Bardzo wciągająca gra, w której sterujemy motorem.
gra Blast Billiards Blast Billiards Wyświetleń: 5738 Gra polega na jak najszybszym wbijaniu bili. Jeśli nie zdarzysz wybuchają. W następnych planszach będą pojawiać się cor..
gra BMX Extreme BMX Extreme Wyświetleń: 1103 Świetna gra w której jeździsz BMX-em i robisz triki. Masz do dyspozycji dwa tryby gry: wolny i turniejowy.
gra BMX Park BMX Park Wyświetleń: 1155 Wsiadasz na BMX-a i ruszasz wykonać swój popisowy przejazd.
gra Bmx Pro Style Bmx Pro Style Wyświetleń: 1339 Celem gry jest zrobienie jak największej ilości trików w określonym czasie!
gra BMX Ramp BMX Ramp Wyświetleń: 899 Sterujesz BMX-em i wykonujesz najbardziej wymyślne triki.
gra BMX Tricks BMX Tricks Wyświetleń: 905 Jeździj BMXem i wykonuj rożne akrobacje. Zdobądź jak najwięcej punktów.
gra Bombowy bilard Bombowy bilard Wyświetleń: 2156Oto bilard w zupełnie wybuchowym wydaniu. Zamiast bil na stole porozstawiane są bomby. Każda z nich ma swój czas zapłonu..
gra Boom Boom Volleyball Boom Boom Volleyball Wyświetleń: 855Gramy paniami w bikini. Gra polega na odbijaniu bomby.
gra Bowling Bowling Wyświetleń: 1543 Mamy za zadanie zbicie jak największej ilości kręgli, wykonując jak najmniej ruchów.
gra Breakdance Breakdance Wyświetleń: 1662Zamieniasz się w tancerkę breakdancea. Gra polega na zdobyciu jak największej ilośći punktów. Poziom gry jest bardzo tru..
gra Bugs and Cecil Bugs and Cecil Wyświetleń: 988Wcielasz się w postać zająca ścigającego się z żółwiem. By wygrać musisz przeskoczyć odpowiednią liczbę przeszkód.
gra Bundesliga Elfmeter Bundesliga Elfmeter Wyświetleń: 2114 Twoim zadaniem w grze tej jest strzelanie karnych oraz ich bronienie. Postaraj się zdobyć mistrzostwo.
gra Centre Court Centre Court Wyświetleń: 1424Po prostu klasyczny tenis ziemny.
gra Crab-Ball Crab-Ball Wyświetleń: 732 Siatkówka plażowa z nietypowymi zawodnikami: krabami.
gra Crazy Skates Crazy Skates Wyświetleń: 1051Fred wybrał się na łyżwy. Jednak na jego drodze czyha wiele przeszkód w postaci kamieni i przerębli.
gra Cricket Championship 2008 Cricket Championship 2008 Wyświetleń: 1324 Gra, która jest symulacja krykieta. Generalnie Twoim zadaniem jest trafienie do bramki, albo jej obrona za pomocą drewn..
gra Crossing Cup Crossing Cup Wyświetleń: 2585Wcielasz się w bramkarza i w napastnika, wykonujesz rzuty rożne próbując obronić lub strzelić jak największą liczbę goli..
gra Crunch Ball 3000 Crunch Ball 3000 Wyświetleń: 1294 Nie daj się rywalom i wygraj wszystkie potyczki.
gra Curling Curling Wyświetleń: 1262 Spraw, by Twoje krążki znalazły się, w większej niż przeciwnika liczbie, w polu oznaczonym niebieskim i czerwonym.
gra DaBomb Pong DaBomb Pong Wyświetleń: 892 Nietypowy rodzaj gry w tenisa, w której rakietkami odbijamy bombę. Po określonym czasie piłeczka wybucha i my albo komp..
gra Dare Devil 2 Dare Devil 2 Wyświetleń: 1067 Celem gry jest przeskoczenie motorem wszystkich przeszkód.
gra Defend The Ashes Defend The Ashes Wyświetleń: 685 Australijscy żołnierze próbują ukraść prochy zamknięte w pucharze. Musisz ich powyrzucać jak najdalej z tego miejsca.
gra Deluxe Pool Deluxe Pool Wyświetleń: 1476 Celem gry jest wbicie bil do łuz w określonej kolejności. Osoba, która wcześniej wbije ostatnią, oznaczoną dziewiątką -..
gra Dolphin Olympics Dolphin Olympics Wyświetleń: 1080 Im delfin będzie bardziej rozpędzony tym wyżej wyskoczy ponad wodę. Dodatkowej mocy doda Ci zjedzenie rybki.
gra Dolphin Olympics 2 Dolphin Olympics 2 Wyświetleń: 1482 Druga cześć gry o skokach delfinów. Tym razem też musisz popisać się jak najwyższym i najbardziej wymyślnym skokiem.
gra Downhill Snowboard Downhill Snowboard Wyświetleń: 1166 Celem gry jest jak najszybszy i najbardziej efektowny zjazd po ośnieżonych zboczach.
gra Downhill Snowboard 2 Downhill Snowboard 2 Wyświetleń: 1237 Druga cześć niesamowicie wciągającej gry, w której zjeżdżasz po stromych, ośnieżonych stokach. Tym razem, jeśli się wyw..
gra Downhill Snowboard 3 Downhill Snowboard 3 Wyświetleń: 940Trzecia część znakomitej symulacji snowboarda.
gra Elastic Soccer Elastic Soccer Wyświetleń: 704 Gramy w piłkarzyki, które stoją w miejscu, ale mogą się wyginać na boki. Jedynie bramkarz może chodzić na boki.
gra Euro 2008 Euro 2008 Wyświetleń: 801 Fajny symulator gry w piłkę nożną. Wybierasz jedną z 16 drużyn uczestniczących w mistrzostwach Europy 2008. Wygraj wszy..
gra Euro 2008 Headers Euro 2008 Headers Wyświetleń: 1161Stań do walki w piłkarskim, główkowym pojedynku. Do wyboru masz drużyny, które występowały w Euro 2008.
gra Euro Headers 2004 Euro Headers 2004 Wyświetleń: 906 Piłka nożna o trochę innych zasadach, gdyż możesz odbijać ją tylko głową. Mecz trwa do zdobycia trzech goli.
gra Fifa World Cup Fifa World Cup Wyświetleń: 1175 Kolejna gra, w której Twoim zadaniem będzie strzelanie rzutów karnych. Chodzi o to, żeby zdobyć jak największą ilość pu..
gra Foosball Foosball Wyświetleń: 624 Zwykła gra w piłkarzyki, ale z wielkimi emocjami. Jesteś czerwonymi piłkarzami i strzelasz jak najwięcej bramek.
gra Free Kick Fusion Free Kick Fusion Wyświetleń: 3835Wcielasz się w piłkarza strzelającego wolne. Im więcej bramek strzelisz tym poziom rozgrywki rośnie.
gra Free Run Free Run Wyświetleń: 829 Gra, w której biegasz po miejskiej dżungli pokonując napotkane przeszkody.
gra Freekick Football Freekick Football Wyświetleń: 900 Możesz strzelać, możesz bronić.
gra Freekick Fusion Freekick Fusion Wyświetleń: 827 Gra, w której strzelasz rzuty wolne. Masz do dyspozycji tryb jedno i wieloosobowy.
gra Freekick Mania Freekick Mania Wyświetleń: 902 Celem gry jest trafianie w światło bramki ze stałych fragmentów. Na naszej przeszkodzie, oprócz bramkarza będzie stał r..
gra Funkypong Funkypong Wyświetleń: 844Musimy jak najdłużej podbijać piłeczkę ping-pongową. Jednak nie możemy wyjść poza określony obszar.
gra Galaktyczna Piłka Galaktyczna Piłka Wyświetleń: 526 Wciel się w postać galaktycznego piłkarza. Weź udział w wielu piłkarskich konkurencjach.
gra Garfield Garfield Wyświetleń: 1087 Przed sympatycznym kotem postawiono zadanie przemierzenia całego świata. Ma on zrobić to jednak w nietypowy sposób, kop..
gra Główka Główka Wyświetleń: 481 Odbijasz głową piłkę. A jak będziesz dobry to nawet więcej niż jedną.
gra Goal In One Goal In One Wyświetleń: 886 Gra polega na trafieniu piłką do bramki, najlepiej w jednym uderzeniu.
gra Goalkeeper Challenge Goalkeeper Challenge Wyświetleń: 732 Weź udział w turnieju bramkarskim. Twoim celem jest obrona jak największej ilości bramek.
gra Golf Drive Golf Drive Wyświetleń: 724 Ciekawa gra w golfa. Zamiast tradycyjnych kijów do dołka to trafiać musimy katapultą.
gra Golf Jam Golf Jam Wyświetleń: 639 Ciekawy symulator gry w golfa. Wyceluj i uderz piłkę tak, aby trafiła we wskazane miejsce i przejdź do następnego pozio..
gra Golf świętego Golf świętego Wyświetleń: 575Niezwykle przyjemna gra: spokojna muzyka i ładna oprawa graficzna to tylko niektóre z jej zalet.
gra Goooaaal Goooaaal Wyświetleń: 649 Ostatnie minuty spotkania i finał mistrzostw świata. Jedyne co masz zrobić to okiwać dwóch przeciwników i strzelić na b..
gra Gra w zbijaka Gra w zbijaka Wyświetleń: 627 Musimy uderzać piłką w przeciwników, ale również nie dać się trafić.
gra Grand Prix Tycoon Grand Prix Tycoon Wyświetleń: 906 Świetny symulator, w którym zajmujemy się wyścigami formuły 1. W grze bardzo przydatna jest znajomość układu liter na k..
gra Head Ball Head Ball Wyświetleń: 1482 Zamiast biegać po boisku 11-oma piłkarzami masz do dyspozycji tylko jednego. Co więcej piłkę odbijasz głową.
gra Heli Snowboard Heli Snowboard Wyświetleń: 681 Marzysz o ekstremalnym zjeździe ze szczytu góry? Ta gra na pewno sprawi Ci wiele frajdy.
gra Hero Hoops Hero Hoops Wyświetleń: 519 Wcielasz się w Bena który musi wrzucić piłkę do kosza jak najwięcej razy. Masz szanse na liczne bonusy, jak np zwolnion..
gra High Dive Hero High Dive Hero Wyświetleń: 1059 Bierzesz udział w zawodach skoków do wody. Wykonaj najbardziej efektowny skok i zdobądź odpowiednia liczbę punktów, by ..
gra Hit The Bullseye Hit The Bullseye Wyświetleń: 831 W grze tej reprezentujesz Polskę na zawodach łuczniczych europejskiej klasy. Wykaż się zręcznością i celnością.
gra Hokej Hokej Wyświetleń: 649 Musimy strzelać bramki i uważać na 2 obrońców, którzy starają się nas zmiażdżyć.
gra Hokej na lodzie Hokej na lodzie Wyświetleń: 723 Uczestniczysz w meczu hokeja na lodzie. Wszystkim sterujesz samodzielnie, a zadaniem jest wygrać mecz.
gra Hoops Mania Hoops Mania Wyświetleń: 582 Celem gry jest zdobycie określonej liczby punktów za trafienia. Masz na to zawsze 30 sekund i trzech gotowych zawodnikó..
gra Horse Horse Wyświetleń: 994 Gra polega na trafianiu do kosza z wielu pozycji. Zmierz się z komputerem biorąc udział w np. trafianiu do kosza bez do..
gra Horse Rancher Horse Rancher Wyświetleń: 1131 Raz na tydzień ktoś wyzywa Cię na pojedynek i wtedy możesz zarobić pieniądze.
gra Injury Time Injury Time Wyświetleń: 695 Piłka nożna w zupełnie odmiennym wydaniu. Twoim celem jest po prostu sfaulowanie jak największej liczby przeciwników.
gra Jumpers For Goalposts Jumpers For Goalposts Wyświetleń: 990 Zaczynasz podwórkowy piłkarz. Gdy odpowiednio się podszkolisz dostaniesz kontrakt. Im będziesz lepszy tym do lepszego k..
gra Karne 2 Karne 2 Wyświetleń: 696 Druga część świetnej gry, w której wykonujesz rzuty karne. Tym razem akcja toczy się w trzech różnych epokach piłki noż..
gra Karne 9m Karne 9m Wyświetleń: 598 Musisz strzelić jak najwięcej karnych.
gra Karne Euro2008 Karne Euro2008 Wyświetleń: 647 Wcielasz się w jedną z drużyn występujących niedawno na Euro 2008. Możesz zagrać zarówno z komputerem jak i osobą siedz..
gra Karne patyczaków Karne patyczaków Wyświetleń: 1034 W tej grze musisz najpierw strzelać bramki, a potem obronić strzały przeciwników.
gra Kickflip Kickflip Wyświetleń: 676 Nieźle zrobiona symulacja jazdy na desce. Twoim zadaniem jest wykonanie jak największej ilości, jak najbardziej efektow..
gra Krykiet Krykiet Wyświetleń: 1183 Symulator gry w krykieta, gdzie sterujemy całym człowiekiem. Wszystko przy pomocy myszki.
gra Legend Of Pingpong Legend Of Pingpong Wyświetleń: 901 By wziąć udział w mistrzostwach w Chinach musisz pokonać zawodników ze Szwecji, Francji, Japonii i Korei.
gra Lekkoatletyka Lekkoatletyka Wyświetleń: 722 Gra, w której startujesz, po kolei, we wszystkich dyscyplinach lekkoatletycznych.
gra Liga Mistrzów Liga Mistrzów Wyświetleń: 695 Wybierz jedną z drużyn gwiazd i zdobądź z nią mistrzostwo.
gra Lightning Break Lightning Break Wyświetleń: 782 Za każdym razem Twoim zadaniem będzie wbicie najpierw czerwonej bili później kolorowej. Ogranicza Cię tylko czas.
gra Lodowa wspinaczka Lodowa wspinaczka Wyświetleń: 637 Celem gry jest wbijanie sopli lodu tak, żeby pingwin wdrapał się jak najwyżej.
gra Małpa z piłką Małpa z piłką Wyświetleń: 788 Twoje zadanie jest proste - musisz kopnąć piłkę jak najdalej.
gra Man Mountains 2007 Man Mountains 2007 Wyświetleń: 642 Popularna za wielkim oceanem gra w rugby trafiła i do nas. Zaczynamy od treningu.
gra Mistrzostwa Cymbergaja Mistrzostwa Cymbergaja Wyświetleń: 539 Bierzemy udział w turnieju cymbergaja, gdzie mamy do pokonania kilku przeciwników. Wygrywa gracz, który w czasie meczu ..
gra Mistrzostwa świata w karnych Mistrzostwa świata w karnych Wyświetleń: 836 Bardzo dobre rzuty karne. Do wyboru masz 32 reprezentacje, w tym Polskę.
gra Motocross FMX Motocross FMX Wyświetleń: 828 Wsiadaj na motor, rozpędź się i wykonuj najbardziej wymyślne triki.
gra Motorbike Racing 3D Motorbike Racing 3D Wyświetleń: 768 Fajne wyścigi motorowe. Szeroka gama motorów i tras. Wygraj wszystkie wyścigi i zostań mistrzem kierownicy.
gra Narciarstwo alpejskie Narciarstwo alpejskie Wyświetleń: 1312 Twoje zadanie to jak najbardziej efektowny przejazd. Musisz się zmieścić w 80 sekundach
gra Nordic Chill Nordic Chill Wyświetleń: 832 Seria sportów zimowych dla fanów szaleństw na śniegu.
gra Odbij rowerzystę Odbij rowerzystę Wyświetleń: 2344 Stoisz z kijem bejsbolowym nad przepaścią i kiedy nadjeżdża Twój kolega uderzasz w niego. Musisz to zrobić tak, żeby pa..
gra Office Mini-Golf Office Mini-Golf Wyświetleń: 933 Zagraj w minigolfa w biurowych warunkach. Pokonuj wiele przeszkód które stanął ci na drodze.
gra Olimpiada Olimpiada Wyświetleń: 878 Bieg na czas, skok w dal, rzut dyskiem, bieg przez płotki.
gra Outrageous Obstacle Course Outrageous Obstacle Course Wyświetleń: 522 Weź udział w biegu z przeszkodami. Wybierz swoją drużynę i zbierz jak najwięcej flag w jak najkrótszym czasie.
gra Outrageous Obstacle Course Outrageous Obstacle Course Wyświetleń: 577 Zawody z torem przeszkód. Rywalizują między sobą dwie drużyny, składające się z chłopca i dziewczynki.
gra Pekin 2008 Pekin 2008 Wyświetleń: 667 Weź udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Do wyboru masz 8 rożnych konkurencji.
gra Penalty Fever Penalty Fever Wyświetleń: 1190 Wybierasz swoją ulubioną drużynę i startujesz w turnieju rzutów wolnych. Przy strzelaniu im równiej rozłożysz strzałki ..
gra Piłka nożna na plaży Piłka nożna na plaży Wyświetleń: 633 Twoim zadaniem jest pokonać bramkarza i jego mur ze stałych fragmentów gry.
gra Piłka samochodowa Piłka samochodowa Wyświetleń: 1254 Piłka nożna w bardzo nietypowym wydaniu. Zamiast poruszać się piłkarzami mamy do dyspozycji po dwa hummery.
gra Piłkarzyki na sprężynie Piłkarzyki na sprężynie Wyświetleń: 909 Piłkarzyki w starym dobrym stylu. Strzel jak najwięcej goli! Masz na to 3 minuty.
gra Pinch Hitter Pinch Hitter Wyświetleń: 531 Gra w której jesteś pałkarzem i odpijasz piłkę, tak daleko jak się da.
gra Pinch Hitter Pinch Hitter Wyświetleń: 525 Wcielamy się w pałkarza i naszym zadaniem jest odbicie piłki poza linię oznaczoną nazwą: Home Run.
gra Pinch Hitter 2 Pinch Hitter 2 Wyświetleń: 683 Gra została znacznie rozbudowana w porównaniu z poprzednią częścią. Przechodzimy teraz po kolei misje, aż do czasu kied..
gra Ping Pong 3D Ping Pong 3D Wyświetleń: 1031 Prosty ping pong w klasycznym wydaniu. Gra toczy się do zdobycia przez jednego z graczy 11 punktów.
gra Ping-pong 3D Ping-pong 3D Wyświetleń: 796 Prościutki, ale grywalny ping pong. Idealny na 15 minut wolnego czasu.
gra Pit Boss Pit Boss Wyświetleń: 9079 Zagraj z komputerem lub kolegą porównując wybrane cechy zawodników
gra Podwórkowa piłka Podwórkowa piłka Wyświetleń: 626 Staramy się strzelić, jak również obronić strzały przeciwnika. Strzelamy do bramki namalowanej na murze.
gra Powergolf Powergolf Wyświetleń: 676Celem jest umieszczenie piłeczki w dołku jak najmniejszą ilością strzałów.
gra Prawdziwy bilard Prawdziwy bilard Wyświetleń: 1244 Gra, która stara się wiernie odtworzyć prawa fizyki podczas gry w bilard.
gra Profesjonalna koszykówka Profesjonalna koszykówka Wyświetleń: 805Świetna symulacja rzutów do kosza. Do wyboru mamy trzy tryby rzutów i trzy różne odległości.
gra Puchar Puchar Wyświetleń: 748 Cel gry to oczywiście, trafienie jak największą ilość razy do bramki.
gra Quibble Race Quibble Race Wyświetleń: 751 Gra, w której ściga się trzech quibblesów. Twoim zadaniem jest przewidzieć kto z nich wygra i obstawić jak najlepiej, ż..
gra Ragdoll Volleyball Ragdoll Volleyball Wyświetleń: 946 Siatkówka w zupełnie odmiennym stylu. Postacie zachowują się jak bezwładne, szmaciane lalki które trzeba najpierw okieł..
gra Rooney On The Rampage Rooney On The Rampage Wyświetleń: 692 Rooney mści się na Cristiano Ronaldo za to że dostał czerwoną kartkę.
gra Rooney the Rampage Rooney the Rampage Wyświetleń: 991Wcielasz się Waynea rooneya i gonisz Ronaldo. Po drodze pozbywasz się przeciwników uderzając ich główką jak to potrafi Z..
gra Rowerowe akrobacje Rowerowe akrobacje Wyświetleń: 688W grze tej rowerkiem trzeba pokonać górskie przeszkody. Nie jest to łatwe..
gra Rowerowy zjazd Rowerowy zjazd Wyświetleń: 721 Wsiądź na rower i dokonaj niemożliwego - pokonaj niebywale trudną trasę przy okazji wykonując jeszcze triki.
gra Rufus Snow Ride Rufus Snow Ride Wyświetleń: 557 Gra, w której sympatyczny Rufus zjeżdża na snowboardzie.
gra Rugger Bugger Rugger Bugger Wyświetleń: 569 Wkraczasz w sam środek meczu futbolowego nago. Nie możesz dać się złapać.
gra Rzutki Rzutki Wyświetleń: 873 Celem gry jest zredukowanie do zera pierwotnego poziomu punktów.
gra Rzuty wolne Rzuty wolne Wyświetleń: 876 Gra, w której wykonujesz rzuty karne. Najpierw ustalasz kierunek, siłę, a później siłę strzału. Mankamentem jest to, że..
gra Rzuty wolne Rzuty wolne Wyświetleń: 1077 Strzelasz rzuty wolne. Ustawiamy moc strzału, następnie pokazujemy w którą część bramki chcemy uderzyć i jak chcemy pod..
gra Rzuty wolne Rzuty wolne Wyświetleń: 733Strzelasz bramkę z wolnego. Do przejścia są 3 poziomy, aby osiągnąć dobry czas trzeba się napracować.
gra Screwball Squeeze Screwball Squeeze Wyświetleń: 488 Przekazując sobie nawzajem piłkę dobiegnij do mety którymś z bohaterów.
gra Sea Diver Sea Diver Wyświetleń: 524 Cel gry to wydobycie wszystkich skarbów z podwodnych głębin.
gra Sexy Billiards Sexy Billiards Wyświetleń: 879W grze wybierasz sobie jedną z czterech pięknych dziewczyn i grasz z nią w bilard tak, aby wygrać.
gra Shooting Goal Master Shooting Goal Master Wyświetleń: 760Strzel jak najwięcej goli. Trzy rożne postacie. By użyć specjalnego strzału kliknij na książkę, a jeśli chcesz zablokowa..
gra Shootout Shootout Wyświetleń: 592 W tej grze bronimy albo strzelamy rzuty karne.
gra Showboarding 2 Supreme Showboarding 2 Supreme Wyświetleń: 668W grze mamy różne lokacje, które odblokowujemy i wykonujemy na nich ciekawe kombinacje sztuczek.
gra Siatkówka ptaków Siatkówka ptaków Wyświetleń: 589 Siatkówka plażowa tyle, że w trochę innej konwencji. Zamiast zawodników są ptaki, a w miejsce piłki pojawiają się jajka..
gra Side Kick 2007 Side Kick 2007 Wyświetleń: 586 Bardzo interesujący symulator meczu w piłkę nożną. Możliwość gry w 2 osoby.
gra Skate Park Skate Park Wyświetleń: 588 Bierzesz udział w konkursie umiejętności jazdy na desce. Wybierasz swoją postać i w ograniczonym czasie wykonujesz jak ..
gra Skateboard City Skateboard City Wyświetleń: 648Wykonuj wszystkie powierzone Ci misje i odblokuj kolejne miasta.
gra Ski Jump Ski Jump Wyświetleń: 1358 Gra, która jest prostym symulatorem skoków narciarskich. Wybij się z progu i wyląduj jak najdalej.
gra Skidoo TT Skidoo TT Wyświetleń: 515 Pokonaj śnieżną trasę na skuterze w jak najkrótszym czasie. Uważaj na kule śnieżne i zamarznięte jeziorka.
gra Skoki do wody Skoki do wody Wyświetleń: 3529 Cel gry to wykonanie jak najbardziej efektownego skoku do wody, z wielkim pluskiem.
gra Skoki motorem Skoki motorem Wyświetleń: 803Rysujesz trasę dla swojego motoru, a potem musisz jadąc po niej wykonać skok na odpowiednią długość.
gra Skoki na sankach Skoki na sankach Wyświetleń: 711 Gra polega na odpowiednim dobraniu prędkości do postawionej przed nami przeszkody. Po zaliczeniu próby przechodzimy na ..
gra Slamdunk Slamdunk Wyświetleń: 522 Ciekawa koszykówka w rysunkowym wydaniu. Celem gry jest oczywiście trafienie więcej razy do kosza niż przeciwnik.
gra Słoniogolf Słoniogolf Wyświetleń: 1215Słoń który gra w golfa? Tak, to właśnie ta gra :) Wcielasz się w słonia który musi trafić kulą tam gdzie trzeba :)
gra Snowboard Snowboard Wyświetleń: 565 Zjeżdżasz po stromych zboczach na desce snowboardowej i wykonujesz triki, za które zbierasz punkty.
gra Snowboard Scooby Doo Snowboard Scooby Doo Wyświetleń: 783 Shaggy i Scooby Doo przerzucają się na snowboard. Musimy im pomóc osiągnąć jak najwyższe skoki.
gra Snowboarding Snowboarding Wyświetleń: 612 Świetna gra polegająca na jeździe na snowboardzie między bramkami i wykonywaniu trików.
gra Snowboardowe triki Snowboardowe triki Wyświetleń: 673 Wcielasz się w postać nieśmiertelnego snowboardzisty, który skacze ze skarpy wykonując przy tym masę trików.
gra Space Hockey 3D Air Hockey Space Hockey 3D Air Hockey Wyświetleń: 755 Kosmiczna wersja popularnego cymbergaja. Twoim zadaniem jest oczywiście umieścić krążek w bramce przeciwnika jak najwię..
gra Sprinter Sprinter Wyświetleń: 1469 Bierzesz udział w wyścigach na 100m. Zaczynasz od etapu szkolnego, a możesz skończyć na mistrzostwach świata.
gra Stan James Stan James Wyświetleń: 595 Gra osadzona w klimacie starego, czarno-białego filmu. Twoje zadnie to strzelanie jak najwięcej goli pod rząd.
gra Stay The Distance Stay The Distance Wyświetleń: 796 Musisz w grze tej jak najszybciej dobiec do mety.
gra Stickman tennis Stickman tennis Wyświetleń: 760 W grze wybierasz zawodnika i bierzesz udział w mistrzostwach. Każdy mecz składa się z trzech setów.
gra Stitch Tiki Bowl Stitch Tiki Bowl Wyświetleń: 553 Gra w kręgle, w której za zadanie masz ustawić Stitch Tika, obrać cel i siłę uderzenia.
gra Street Ball Street Ball Wyświetleń: 680 Koszykówka uliczna, znana pod nazwą Street Ball. Gramy jeden na jednego i staramy się zdobyć więcej punktów niż przeciw..
gra Striker Run Striker Run Wyświetleń: 684 Strzel jak najwięcej goli. Zderzenia z zawodnikiem drużyny przeciwnej powodują coraz większe kontuzje.
gra Stuntstup Stuntstup Wyświetleń: 750 Celem gry jest oddanie jak najlepszego skoku do wody. Musisz rozpędzić się, wyskoczyć z trampoliny i wykonać jak najlep..
gra Super Free Kicks Super Free Kicks Wyświetleń: 693 Wykonujemy rzuty wolne. Strzel trzy gole, żeby wygrać.
gra Super Soccer Super Soccer Wyświetleń: 497 Piłka nożna w innym wydaniu. Po pierwsze jest dużo większa niż normalna, a po drugie gra się w nią jeden na jednego.
gra Super Soccer  Star Super Soccer Star Wyświetleń: 890 Celem gry jest trafienie jak największą ilość bramek pod rząd. Wbrew pozorom okazuje się to być naprawdę niełatwe.
gra Superspeed Soccer Superspeed Soccer Wyświetleń: 508 Gra w piłkę nożną jeden na jednego na zamkniętym boisku. Do wyboru mesz dwie postacie. Stocz zacięty mecz i zostań mist..
gra Supreme Extreme Snowboarding Supreme Extreme Snowboarding Wyświetleń: 587 Zjeżdżając musisz wykonywać skoki i przeróżne triki w powietrzu, za które otrzymasz odpowiednią ilość punktów.
gra Szaleństwo rzutów wolnych Szaleństwo rzutów wolnych Wyświetleń: 682W ciągu 3 minut musisz strzelić jak najwięcej bramek.
gra Szalony bilard Szalony bilard Wyświetleń: 3869Nie jest to klasyczny bilard - ten polega na zbijaniu bil tego samego koloru. W grze przewidziane są dodatkowe gadżety t..
gra Szybka piłka Szybka piłka Wyświetleń: 661 W tej grze liczy się przede wszystkim zręczność i refleks.
gra Śnieżna jazda Śnieżna jazda Wyświetleń: 549Szalony zjazd na desce snowboardowej, zbieraj jak najwięcej ciasteczek i unikaj min.
gra Table Tennis Table Tennis Wyświetleń: 735 Gramy w tenisa stołowego z przeciwnikiem. Gra bardzo prosta, ale też grywalna.
gra Tenis ziemny Tenis ziemny Wyświetleń: 4914Gra znana chyba wszystkim. Odbijanie piłki rakietą przez siatkę. Gra nie należy do zbyt łatwych - aby opanować perfekcyj..
gra Tennis Tennis Wyświetleń: 679 Na początku gry mamy do wyboru czy chcemy grać w turnieju czy po prostu poćwiczyć grę w tenisa.
gra Tennis Tennis Wyświetleń: 675 Zgrabnie wykonany tenis, w którym mamy okazję zagrać na 4 rożnych kortach.
gra Tennis Tennis Wyświetleń: 1624Pokonując każdego, kto stanie na Twojej drodze do zdobycia trofeum w tenisa ziemnego.
gra Tennis 3D Tennis 3D Wyświetleń: 664 Należy pamiętać, że kluczem do wygranej jest uderzanie z odpowiednio dużą siłą.
gra The Big Uglies The Big Uglies Wyświetleń: 487 Zagraj w międzygwiezdne rugby. Najpierw wybierz strategię, a później już tylko dokładnie podaj. Uważaj, bo kosmici potr..
gra The Champions 2007 The Champions 2007 Wyświetleń: 668 Rozegraj mecz Milan-Liverpool. Ty decydujesz, po której stronie grasz.
gra Treasure Seas Treasure Seas Wyświetleń: 729 Prowadzisz statek, na którym trzymasz łódź podwodną i którym pływasz po różnych miastach. W razie potrzeby spuszczasz ł..
gra Trials 2 Trials 2 Wyświetleń: 533 Następna gra w której jeździsz crossem. Tym razem będzie trudniej, bo pochylanie się zostało zmienione.
gra Trials 2 Trials 2 Wyświetleń: 874 Następna gra w której jeździsz crossem. Tym razem będzie trudniej, bo pochylanie się zostało zmienione.
gra Trick Master Funky Trick Master Funky Wyświetleń: 533 Staramy się zdobyć jak najwięcej punktów za tricki, ale musimy uważać również na przeszkody.
gra Tricky Duck Tricky Duck Wyświetleń: 568 Wcielasz się w rolę kaczki, którą rozgrywasz mecz siatkówki.
gra Uderz z główki Uderz z główki Wyświetleń: 776 Gra, w której strzelasz na bramkę z główki. Nie zawiedź kolegów z drużyny i trenera. Masz tylko dwie możliwości pomyłki..
gra Ultimate Dodgeball Ultimate Dodgeball Wyświetleń: 572 Gra, która bardzo przypomina podwórkowego zbijaka. Twoim celem jest oczywiście trafianie piłka w przeciwnika.
gra Virtual Champions League Virtual Champions League Wyświetleń: 611 Gramy jednym z czołowych klubów Ligi Mistrzów o wirtualny puchar.
gra Volley Volley Wyświetleń: 682 Wciel się w rolę napastnika, kończącego stałe fragmenty gry. To w jak efektowny sposób będziesz strzelać zależy tylko o..
gra Widowiskowe skoki Widowiskowe skoki Wyświetleń: 754 Skoki narciarskie plus ewolucje w powietrzu tworzą z tej gry doskonały sposób rozerwanie się.
gra Wolne Beckham Wolne Beckham Wyświetleń: 2372Wcielasz się w Davida Beckhama i strzelasz rzuty wolne - podkręć piłkę jak najlepiej i zaskocz bramkarza!
gra Wolny strzelec 2 Wolny strzelec 2 Wyświetleń: 2488 Grasz w angielskich klubach. Dbasz o jakość swojej gry, ale również o swój wizerunek.
gra World Cup 2006 Combo World Cup 2006 Combo Wyświetleń: 740Generalnie celem gry jest strzelanie bramek i wygrywanie poszczególnych meczy. Jednak twoja rola będzie ograniczać się d..
gra World\'s Strongest Man World\'s Strongest Man Wyświetleń: 2954Zostań najsilniejszym człowiekiem na świecie.
gra Wystrzel samolocik Wystrzel samolocik Wyświetleń: 1135 W tej grze musisz wygrać ze swoim konkurentem. Po prostu wystrzel samolocik jak najdalej.
gra Xtreme Motor Xtreme Motor Wyświetleń: 910W grze na motorze wykonujesz sztuczki, które są fotografowane. Postaraj się, żeby powstało jak najwięcej dobrych zdjęć.
gra Zbij piłką Zbij piłką Wyświetleń: 610 Cel gry jest zupełnie nietypowy jak na piłkę nożną. Musisz trafić jak największą liczbę ludzi, a za każdą strzeloną bra..
gra Zbijaj duchy Zbijaj duchy Wyświetleń: 707 Pod straszną nazwą kryją się przyjemne kręgle... w mrocznym klimacie.
gra Zidane Zidane Wyświetleń: 1067 Jesteś Zidane i uderzasz z główki przeciwników.
© 57.pl - gry online. Kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione. T: 0.013892, Q: 3, Online: 0
Wykonanie: tworzenie stron internetowych