tapety na pulpit | winrar
57.pl logo - portal rozrywkowy gry.57.pl logo - gry online, gry dla dziewczyn, gry komputerowe
Szukaj:      
•  sportowe    •  strzelanki    •  wyścigowe    •  zręcznościowe    •  dzisiaj grane   

Jumpers For Goalposts

gra Jumpers For Goalposts Kategoria: sportowe Data dodania: 10.08.2009 Wyświetleń: 990 Ocena: 5.75/10 (4)
Aby zagrać w grę kliknij w poniższy link:
Jumpers For Goalposts
DODAJ NA BLOGA


Zaczynasz podwórkowy piłkarz. Gdy odpowiednio się podszkolisz dostaniesz kontrakt. Im będziesz lepszy tym do lepszego klubu się dostaniesz. Musisz się napracować by wielkie kluby nie mogły Ci się oprzeć.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz


Twój pseudonim  ->  


Podobne gry

gra 1 on 1 Soccer 1 on 1 Soccer Wyświetleń: 6504 Gra, która jest symulacją gry w piłkę nożną z dwoma zawodnikami na boisku.
gra Agent Footy 1 Agent Footy 1 Wyświetleń: 1782 Wcielasz się w postać agenta piłkarskiego. Myślisz, że sobie pograsz w piłkę? Praca agenta polega na czymś innym, zbier..
gra Air Hockey Air Hockey Wyświetleń: 2601 Gra w której twoim celem jest wbicie krążka w dziurę przeciwnika.
gra Air Hockey Air Hockey Wyświetleń: 3120nym celem w grze jest pokonanie wszystkich krajów w turnieju w Cymbergaja.
gra Air Hockey z ośmiornicą Air Hockey z ośmiornicą Wyświetleń: 3488 Znany i lubiany air hockey tym razem w wydaniu, w którym za przeciwnika mamy ośmiornicę. Przeciwnik o tyle ciekawy, że ..
gra Animals Athletics Animals Athletics Wyświetleń: 1013 Lekkoatletyka w ciekawym, rysunkowo-zwierzęcym wydaniu. Każda z trzech mini gier to inna dyscyplina i inne zasady.
gra Baseball Baseball Wyświetleń: 2444 Nasze zadanie sprowadza się do odpowiedniego odbicia piłki, zaliczenia baz i zdobycia punktu.
gra Basebods Basebods Wyświetleń: 1057Spraw, by Twoja drużyna była najlepsza na świecie.
gra Beach Tennis Beach Tennis Wyświetleń: 1322 Tenis, który bardziej przypomina siatkówkę plażową. Zasady są proste - umieść piłkę, jak najwięcej razy, w polu przeciw..
gra Bedrock Bobsleddin\' Blowout Bedrock Bobsleddin\' Blowout Wyświetleń: 1205 Flinston wyrusza w poszukiwaniu jedzenia. Wsiada do swojego bobsleja i pędzi przez lodowe tunele, zbierając rożne potra..
gra Bike Mania On Ice Bike Mania On Ice Wyświetleń: 1816 Bardzo wciągająca gra, w której sterujemy motorem.
gra Bilard Bilard Wyświetleń: 105233Chyba każdy grał kiedyś w bilarda. Możesz rozegrać partie z komputerem bądź też rywalizować z drugim przeciwnikiem który..
gra Blast Billiards Blast Billiards Wyświetleń: 5738 Gra polega na jak najszybszym wbijaniu bili. Jeśli nie zdarzysz wybuchają. W następnych planszach będą pojawiać się cor..
gra BMX Extreme BMX Extreme Wyświetleń: 1103 Świetna gra w której jeździsz BMX-em i robisz triki. Masz do dyspozycji dwa tryby gry: wolny i turniejowy.
gra BMX Park BMX Park Wyświetleń: 1155 Wsiadasz na BMX-a i ruszasz wykonać swój popisowy przejazd.
gra Bmx Pro Style Bmx Pro Style Wyświetleń: 1339 Celem gry jest zrobienie jak największej ilości trików w określonym czasie!
gra BMX Ramp BMX Ramp Wyświetleń: 899 Sterujesz BMX-em i wykonujesz najbardziej wymyślne triki.
gra BMX Tricks BMX Tricks Wyświetleń: 905 Jeździj BMXem i wykonuj rożne akrobacje. Zdobądź jak najwięcej punktów.
gra Bombowy bilard Bombowy bilard Wyświetleń: 2156Oto bilard w zupełnie wybuchowym wydaniu. Zamiast bil na stole porozstawiane są bomby. Każda z nich ma swój czas zapłonu..
gra Boom Boom Volleyball Boom Boom Volleyball Wyświetleń: 855Gramy paniami w bikini. Gra polega na odbijaniu bomby.
gra Bowling Bowling Wyświetleń: 1543 Mamy za zadanie zbicie jak największej ilości kręgli, wykonując jak najmniej ruchów.
gra Breakdance Breakdance Wyświetleń: 1662Zamieniasz się w tancerkę breakdancea. Gra polega na zdobyciu jak największej ilośći punktów. Poziom gry jest bardzo tru..
gra Bugs and Cecil Bugs and Cecil Wyświetleń: 988Wcielasz się w postać zająca ścigającego się z żółwiem. By wygrać musisz przeskoczyć odpowiednią liczbę przeszkód.
gra Bundesliga Elfmeter Bundesliga Elfmeter Wyświetleń: 2114 Twoim zadaniem w grze tej jest strzelanie karnych oraz ich bronienie. Postaraj się zdobyć mistrzostwo.
gra Centre Court Centre Court Wyświetleń: 1424Po prostu klasyczny tenis ziemny.
gra Crab-Ball Crab-Ball Wyświetleń: 732 Siatkówka plażowa z nietypowymi zawodnikami: krabami.
gra Crazy Skates Crazy Skates Wyświetleń: 1051Fred wybrał się na łyżwy. Jednak na jego drodze czyha wiele przeszkód w postaci kamieni i przerębli.
gra Cricket Championship 2008 Cricket Championship 2008 Wyświetleń: 1324 Gra, która jest symulacja krykieta. Generalnie Twoim zadaniem jest trafienie do bramki, albo jej obrona za pomocą drewn..
gra Crossing Cup Crossing Cup Wyświetleń: 2585Wcielasz się w bramkarza i w napastnika, wykonujesz rzuty rożne próbując obronić lub strzelić jak największą liczbę goli..
gra Crunch Ball 3000 Crunch Ball 3000 Wyświetleń: 1294 Nie daj się rywalom i wygraj wszystkie potyczki.
gra Curling Curling Wyświetleń: 1262 Spraw, by Twoje krążki znalazły się, w większej niż przeciwnika liczbie, w polu oznaczonym niebieskim i czerwonym.
gra DaBomb Pong DaBomb Pong Wyświetleń: 892 Nietypowy rodzaj gry w tenisa, w której rakietkami odbijamy bombę. Po określonym czasie piłeczka wybucha i my albo komp..
gra Dare Devil 2 Dare Devil 2 Wyświetleń: 1067 Celem gry jest przeskoczenie motorem wszystkich przeszkód.
gra Defend The Ashes Defend The Ashes Wyświetleń: 685 Australijscy żołnierze próbują ukraść prochy zamknięte w pucharze. Musisz ich powyrzucać jak najdalej z tego miejsca.
gra Deluxe Pool Deluxe Pool Wyświetleń: 1476 Celem gry jest wbicie bil do łuz w określonej kolejności. Osoba, która wcześniej wbije ostatnią, oznaczoną dziewiątką -..
gra Dolphin Olympics Dolphin Olympics Wyświetleń: 1080 Im delfin będzie bardziej rozpędzony tym wyżej wyskoczy ponad wodę. Dodatkowej mocy doda Ci zjedzenie rybki.
gra Dolphin Olympics 2 Dolphin Olympics 2 Wyświetleń: 1482 Druga cześć gry o skokach delfinów. Tym razem też musisz popisać się jak najwyższym i najbardziej wymyślnym skokiem.
gra Downhill Snowboard Downhill Snowboard Wyświetleń: 1166 Celem gry jest jak najszybszy i najbardziej efektowny zjazd po ośnieżonych zboczach.
gra Downhill Snowboard 2 Downhill Snowboard 2 Wyświetleń: 1237 Druga cześć niesamowicie wciągającej gry, w której zjeżdżasz po stromych, ośnieżonych stokach. Tym razem, jeśli się wyw..
gra Downhill Snowboard 3 Downhill Snowboard 3 Wyświetleń: 940Trzecia część znakomitej symulacji snowboarda.
gra Elastic Soccer Elastic Soccer Wyświetleń: 704 Gramy w piłkarzyki, które stoją w miejscu, ale mogą się wyginać na boki. Jedynie bramkarz może chodzić na boki.
gra Euro 2008 Euro 2008 Wyświetleń: 801 Fajny symulator gry w piłkę nożną. Wybierasz jedną z 16 drużyn uczestniczących w mistrzostwach Europy 2008. Wygraj wszy..
gra Euro 2008 Headers Euro 2008 Headers Wyświetleń: 1161Stań do walki w piłkarskim, główkowym pojedynku. Do wyboru masz drużyny, które występowały w Euro 2008.
gra Euro Headers 2004 Euro Headers 2004 Wyświetleń: 906 Piłka nożna o trochę innych zasadach, gdyż możesz odbijać ją tylko głową. Mecz trwa do zdobycia trzech goli.
gra Fifa World Cup Fifa World Cup Wyświetleń: 1175 Kolejna gra, w której Twoim zadaniem będzie strzelanie rzutów karnych. Chodzi o to, żeby zdobyć jak największą ilość pu..
gra Foosball Foosball Wyświetleń: 624 Zwykła gra w piłkarzyki, ale z wielkimi emocjami. Jesteś czerwonymi piłkarzami i strzelasz jak najwięcej bramek.
gra Free Kick Fusion Free Kick Fusion Wyświetleń: 3835Wcielasz się w piłkarza strzelającego wolne. Im więcej bramek strzelisz tym poziom rozgrywki rośnie.
gra Free Run Free Run Wyświetleń: 829 Gra, w której biegasz po miejskiej dżungli pokonując napotkane przeszkody.
gra Freekick Football Freekick Football Wyświetleń: 900 Możesz strzelać, możesz bronić.
gra Freekick Fusion Freekick Fusion Wyświetleń: 827 Gra, w której strzelasz rzuty wolne. Masz do dyspozycji tryb jedno i wieloosobowy.
gra Freekick Mania Freekick Mania Wyświetleń: 902 Celem gry jest trafianie w światło bramki ze stałych fragmentów. Na naszej przeszkodzie, oprócz bramkarza będzie stał r..
gra Funkypong Funkypong Wyświetleń: 844Musimy jak najdłużej podbijać piłeczkę ping-pongową. Jednak nie możemy wyjść poza określony obszar.
gra Galaktyczna Piłka Galaktyczna Piłka Wyświetleń: 526 Wciel się w postać galaktycznego piłkarza. Weź udział w wielu piłkarskich konkurencjach.
gra Garfield Garfield Wyświetleń: 1087 Przed sympatycznym kotem postawiono zadanie przemierzenia całego świata. Ma on zrobić to jednak w nietypowy sposób, kop..
gra Główka Główka Wyświetleń: 481 Odbijasz głową piłkę. A jak będziesz dobry to nawet więcej niż jedną.
gra Goal In One Goal In One Wyświetleń: 886 Gra polega na trafieniu piłką do bramki, najlepiej w jednym uderzeniu.
gra Goalkeeper Challenge Goalkeeper Challenge Wyświetleń: 732 Weź udział w turnieju bramkarskim. Twoim celem jest obrona jak największej ilości bramek.
gra Golf Drive Golf Drive Wyświetleń: 724 Ciekawa gra w golfa. Zamiast tradycyjnych kijów do dołka to trafiać musimy katapultą.
gra Golf Jam Golf Jam Wyświetleń: 639 Ciekawy symulator gry w golfa. Wyceluj i uderz piłkę tak, aby trafiła we wskazane miejsce i przejdź do następnego pozio..
gra Golf świętego Golf świętego Wyświetleń: 575Niezwykle przyjemna gra: spokojna muzyka i ładna oprawa graficzna to tylko niektóre z jej zalet.
gra Goooaaal Goooaaal Wyświetleń: 649 Ostatnie minuty spotkania i finał mistrzostw świata. Jedyne co masz zrobić to okiwać dwóch przeciwników i strzelić na b..
gra Gra w zbijaka Gra w zbijaka Wyświetleń: 627 Musimy uderzać piłką w przeciwników, ale również nie dać się trafić.
gra Grand Prix Tycoon Grand Prix Tycoon Wyświetleń: 906 Świetny symulator, w którym zajmujemy się wyścigami formuły 1. W grze bardzo przydatna jest znajomość układu liter na k..
gra Head Ball Head Ball Wyświetleń: 1482 Zamiast biegać po boisku 11-oma piłkarzami masz do dyspozycji tylko jednego. Co więcej piłkę odbijasz głową.
gra Heli Snowboard Heli Snowboard Wyświetleń: 681 Marzysz o ekstremalnym zjeździe ze szczytu góry? Ta gra na pewno sprawi Ci wiele frajdy.
gra Hero Hoops Hero Hoops Wyświetleń: 519 Wcielasz się w Bena który musi wrzucić piłkę do kosza jak najwięcej razy. Masz szanse na liczne bonusy, jak np zwolnion..
gra High Dive Hero High Dive Hero Wyświetleń: 1059 Bierzesz udział w zawodach skoków do wody. Wykonaj najbardziej efektowny skok i zdobądź odpowiednia liczbę punktów, by ..
gra Hit The Bullseye Hit The Bullseye Wyświetleń: 831 W grze tej reprezentujesz Polskę na zawodach łuczniczych europejskiej klasy. Wykaż się zręcznością i celnością.
gra Hokej Hokej Wyświetleń: 649 Musimy strzelać bramki i uważać na 2 obrońców, którzy starają się nas zmiażdżyć.
gra Hokej na lodzie Hokej na lodzie Wyświetleń: 723 Uczestniczysz w meczu hokeja na lodzie. Wszystkim sterujesz samodzielnie, a zadaniem jest wygrać mecz.
gra Hoops Mania Hoops Mania Wyświetleń: 582 Celem gry jest zdobycie określonej liczby punktów za trafienia. Masz na to zawsze 30 sekund i trzech gotowych zawodnikó..
gra Horse Horse Wyświetleń: 994 Gra polega na trafianiu do kosza z wielu pozycji. Zmierz się z komputerem biorąc udział w np. trafianiu do kosza bez do..
gra Horse Rancher Horse Rancher Wyświetleń: 1131 Raz na tydzień ktoś wyzywa Cię na pojedynek i wtedy możesz zarobić pieniądze.
gra Injury Time Injury Time Wyświetleń: 695 Piłka nożna w zupełnie odmiennym wydaniu. Twoim celem jest po prostu sfaulowanie jak największej liczby przeciwników.
gra Karne 2 Karne 2 Wyświetleń: 696 Druga część świetnej gry, w której wykonujesz rzuty karne. Tym razem akcja toczy się w trzech różnych epokach piłki noż..
gra Karne 9m Karne 9m Wyświetleń: 598 Musisz strzelić jak najwięcej karnych.
gra Karne Euro2008 Karne Euro2008 Wyświetleń: 647 Wcielasz się w jedną z drużyn występujących niedawno na Euro 2008. Możesz zagrać zarówno z komputerem jak i osobą siedz..
gra Karne patyczaków Karne patyczaków Wyświetleń: 1034 W tej grze musisz najpierw strzelać bramki, a potem obronić strzały przeciwników.
gra Kickflip Kickflip Wyświetleń: 676 Nieźle zrobiona symulacja jazdy na desce. Twoim zadaniem jest wykonanie jak największej ilości, jak najbardziej efektow..
gra Krykiet Krykiet Wyświetleń: 1183 Symulator gry w krykieta, gdzie sterujemy całym człowiekiem. Wszystko przy pomocy myszki.
gra Legend Of Pingpong Legend Of Pingpong Wyświetleń: 901 By wziąć udział w mistrzostwach w Chinach musisz pokonać zawodników ze Szwecji, Francji, Japonii i Korei.
gra Lekkoatletyka Lekkoatletyka Wyświetleń: 722 Gra, w której startujesz, po kolei, we wszystkich dyscyplinach lekkoatletycznych.
gra Liga Mistrzów Liga Mistrzów Wyświetleń: 695 Wybierz jedną z drużyn gwiazd i zdobądź z nią mistrzostwo.
gra Lightning Break Lightning Break Wyświetleń: 782 Za każdym razem Twoim zadaniem będzie wbicie najpierw czerwonej bili później kolorowej. Ogranicza Cię tylko czas.
gra Lodowa wspinaczka Lodowa wspinaczka Wyświetleń: 637 Celem gry jest wbijanie sopli lodu tak, żeby pingwin wdrapał się jak najwyżej.
gra Małpa z piłką Małpa z piłką Wyświetleń: 788 Twoje zadanie jest proste - musisz kopnąć piłkę jak najdalej.
gra Man Mountains 2007 Man Mountains 2007 Wyświetleń: 642 Popularna za wielkim oceanem gra w rugby trafiła i do nas. Zaczynamy od treningu.
gra Mistrzostwa Cymbergaja Mistrzostwa Cymbergaja Wyświetleń: 539 Bierzemy udział w turnieju cymbergaja, gdzie mamy do pokonania kilku przeciwników. Wygrywa gracz, który w czasie meczu ..
gra Mistrzostwa świata w karnych Mistrzostwa świata w karnych Wyświetleń: 836 Bardzo dobre rzuty karne. Do wyboru masz 32 reprezentacje, w tym Polskę.
gra Motocross FMX Motocross FMX Wyświetleń: 828 Wsiadaj na motor, rozpędź się i wykonuj najbardziej wymyślne triki.
gra Motorbike Racing 3D Motorbike Racing 3D Wyświetleń: 768 Fajne wyścigi motorowe. Szeroka gama motorów i tras. Wygraj wszystkie wyścigi i zostań mistrzem kierownicy.
gra Narciarstwo alpejskie Narciarstwo alpejskie Wyświetleń: 1312 Twoje zadanie to jak najbardziej efektowny przejazd. Musisz się zmieścić w 80 sekundach
gra Nordic Chill Nordic Chill Wyświetleń: 832 Seria sportów zimowych dla fanów szaleństw na śniegu.
gra Odbij rowerzystę Odbij rowerzystę Wyświetleń: 2344 Stoisz z kijem bejsbolowym nad przepaścią i kiedy nadjeżdża Twój kolega uderzasz w niego. Musisz to zrobić tak, żeby pa..
gra Office Mini-Golf Office Mini-Golf Wyświetleń: 933 Zagraj w minigolfa w biurowych warunkach. Pokonuj wiele przeszkód które stanął ci na drodze.
gra Olimpiada Olimpiada Wyświetleń: 878 Bieg na czas, skok w dal, rzut dyskiem, bieg przez płotki.
gra Outrageous Obstacle Course Outrageous Obstacle Course Wyświetleń: 522 Weź udział w biegu z przeszkodami. Wybierz swoją drużynę i zbierz jak najwięcej flag w jak najkrótszym czasie.
gra Outrageous Obstacle Course Outrageous Obstacle Course Wyświetleń: 577 Zawody z torem przeszkód. Rywalizują między sobą dwie drużyny, składające się z chłopca i dziewczynki.
gra Pekin 2008 Pekin 2008 Wyświetleń: 667 Weź udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Do wyboru masz 8 rożnych konkurencji.
gra Penalty Fever Penalty Fever Wyświetleń: 1190 Wybierasz swoją ulubioną drużynę i startujesz w turnieju rzutów wolnych. Przy strzelaniu im równiej rozłożysz strzałki ..
gra Piłka nożna na plaży Piłka nożna na plaży Wyświetleń: 633 Twoim zadaniem jest pokonać bramkarza i jego mur ze stałych fragmentów gry.
gra Piłka samochodowa Piłka samochodowa Wyświetleń: 1254 Piłka nożna w bardzo nietypowym wydaniu. Zamiast poruszać się piłkarzami mamy do dyspozycji po dwa hummery.
gra Piłkarzyki na sprężynie Piłkarzyki na sprężynie Wyświetleń: 909 Piłkarzyki w starym dobrym stylu. Strzel jak najwięcej goli! Masz na to 3 minuty.
gra Pinch Hitter Pinch Hitter Wyświetleń: 531 Gra w której jesteś pałkarzem i odpijasz piłkę, tak daleko jak się da.
gra Pinch Hitter Pinch Hitter Wyświetleń: 525 Wcielamy się w pałkarza i naszym zadaniem jest odbicie piłki poza linię oznaczoną nazwą: Home Run.
gra Pinch Hitter 2 Pinch Hitter 2 Wyświetleń: 683 Gra została znacznie rozbudowana w porównaniu z poprzednią częścią. Przechodzimy teraz po kolei misje, aż do czasu kied..
gra Ping Pong 3D Ping Pong 3D Wyświetleń: 1031 Prosty ping pong w klasycznym wydaniu. Gra toczy się do zdobycia przez jednego z graczy 11 punktów.
gra Ping-pong 3D Ping-pong 3D Wyświetleń: 796 Prościutki, ale grywalny ping pong. Idealny na 15 minut wolnego czasu.
gra Pit Boss Pit Boss Wyświetleń: 9079 Zagraj z komputerem lub kolegą porównując wybrane cechy zawodników
gra Podwórkowa piłka Podwórkowa piłka Wyświetleń: 626 Staramy się strzelić, jak również obronić strzały przeciwnika. Strzelamy do bramki namalowanej na murze.
gra Powergolf Powergolf Wyświetleń: 676Celem jest umieszczenie piłeczki w dołku jak najmniejszą ilością strzałów.
gra Prawdziwy bilard Prawdziwy bilard Wyświetleń: 1244 Gra, która stara się wiernie odtworzyć prawa fizyki podczas gry w bilard.
gra Profesjonalna koszykówka Profesjonalna koszykówka Wyświetleń: 805Świetna symulacja rzutów do kosza. Do wyboru mamy trzy tryby rzutów i trzy różne odległości.
gra Puchar Puchar Wyświetleń: 748 Cel gry to oczywiście, trafienie jak największą ilość razy do bramki.
gra Quibble Race Quibble Race Wyświetleń: 751 Gra, w której ściga się trzech quibblesów. Twoim zadaniem jest przewidzieć kto z nich wygra i obstawić jak najlepiej, ż..
gra Ragdoll Volleyball Ragdoll Volleyball Wyświetleń: 946 Siatkówka w zupełnie odmiennym stylu. Postacie zachowują się jak bezwładne, szmaciane lalki które trzeba najpierw okieł..
gra Rooney On The Rampage Rooney On The Rampage Wyświetleń: 692 Rooney mści się na Cristiano Ronaldo za to że dostał czerwoną kartkę.
gra Rooney the Rampage Rooney the Rampage Wyświetleń: 991Wcielasz się Waynea rooneya i gonisz Ronaldo. Po drodze pozbywasz się przeciwników uderzając ich główką jak to potrafi Z..
gra Rowerowe akrobacje Rowerowe akrobacje Wyświetleń: 688W grze tej rowerkiem trzeba pokonać górskie przeszkody. Nie jest to łatwe..
gra Rowerowy zjazd Rowerowy zjazd Wyświetleń: 721 Wsiądź na rower i dokonaj niemożliwego - pokonaj niebywale trudną trasę przy okazji wykonując jeszcze triki.
gra Rufus Snow Ride Rufus Snow Ride Wyświetleń: 557 Gra, w której sympatyczny Rufus zjeżdża na snowboardzie.
gra Rugger Bugger Rugger Bugger Wyświetleń: 569 Wkraczasz w sam środek meczu futbolowego nago. Nie możesz dać się złapać.
gra Rzutki Rzutki Wyświetleń: 873 Celem gry jest zredukowanie do zera pierwotnego poziomu punktów.
gra Rzuty wolne Rzuty wolne Wyświetleń: 876 Gra, w której wykonujesz rzuty karne. Najpierw ustalasz kierunek, siłę, a później siłę strzału. Mankamentem jest to, że..
gra Rzuty wolne Rzuty wolne Wyświetleń: 1077 Strzelasz rzuty wolne. Ustawiamy moc strzału, następnie pokazujemy w którą część bramki chcemy uderzyć i jak chcemy pod..
gra Rzuty wolne Rzuty wolne Wyświetleń: 733Strzelasz bramkę z wolnego. Do przejścia są 3 poziomy, aby osiągnąć dobry czas trzeba się napracować.
gra Screwball Squeeze Screwball Squeeze Wyświetleń: 488 Przekazując sobie nawzajem piłkę dobiegnij do mety którymś z bohaterów.
gra Sea Diver Sea Diver Wyświetleń: 524 Cel gry to wydobycie wszystkich skarbów z podwodnych głębin.
gra Sexy Billiards Sexy Billiards Wyświetleń: 879W grze wybierasz sobie jedną z czterech pięknych dziewczyn i grasz z nią w bilard tak, aby wygrać.
gra Shooting Goal Master Shooting Goal Master Wyświetleń: 760Strzel jak najwięcej goli. Trzy rożne postacie. By użyć specjalnego strzału kliknij na książkę, a jeśli chcesz zablokowa..
gra Shootout Shootout Wyświetleń: 592 W tej grze bronimy albo strzelamy rzuty karne.
gra Showboarding 2 Supreme Showboarding 2 Supreme Wyświetleń: 668W grze mamy różne lokacje, które odblokowujemy i wykonujemy na nich ciekawe kombinacje sztuczek.
gra Siatkówka ptaków Siatkówka ptaków Wyświetleń: 589 Siatkówka plażowa tyle, że w trochę innej konwencji. Zamiast zawodników są ptaki, a w miejsce piłki pojawiają się jajka..
gra Side Kick 2007 Side Kick 2007 Wyświetleń: 586 Bardzo interesujący symulator meczu w piłkę nożną. Możliwość gry w 2 osoby.
gra Skate Park Skate Park Wyświetleń: 588 Bierzesz udział w konkursie umiejętności jazdy na desce. Wybierasz swoją postać i w ograniczonym czasie wykonujesz jak ..
gra Skateboard City Skateboard City Wyświetleń: 648Wykonuj wszystkie powierzone Ci misje i odblokuj kolejne miasta.
gra Ski Jump Ski Jump Wyświetleń: 1358 Gra, która jest prostym symulatorem skoków narciarskich. Wybij się z progu i wyląduj jak najdalej.
gra Skidoo TT Skidoo TT Wyświetleń: 515 Pokonaj śnieżną trasę na skuterze w jak najkrótszym czasie. Uważaj na kule śnieżne i zamarznięte jeziorka.
gra Skoki do wody Skoki do wody Wyświetleń: 3529 Cel gry to wykonanie jak najbardziej efektownego skoku do wody, z wielkim pluskiem.
gra Skoki motorem Skoki motorem Wyświetleń: 803Rysujesz trasę dla swojego motoru, a potem musisz jadąc po niej wykonać skok na odpowiednią długość.
gra Skoki na sankach Skoki na sankach Wyświetleń: 711 Gra polega na odpowiednim dobraniu prędkości do postawionej przed nami przeszkody. Po zaliczeniu próby przechodzimy na ..
gra Slamdunk Slamdunk Wyświetleń: 522 Ciekawa koszykówka w rysunkowym wydaniu. Celem gry jest oczywiście trafienie więcej razy do kosza niż przeciwnik.
gra Słoniogolf Słoniogolf Wyświetleń: 1215Słoń który gra w golfa? Tak, to właśnie ta gra :) Wcielasz się w słonia który musi trafić kulą tam gdzie trzeba :)
gra Snowboard Snowboard Wyświetleń: 565 Zjeżdżasz po stromych zboczach na desce snowboardowej i wykonujesz triki, za które zbierasz punkty.
gra Snowboard Scooby Doo Snowboard Scooby Doo Wyświetleń: 783 Shaggy i Scooby Doo przerzucają się na snowboard. Musimy im pomóc osiągnąć jak najwyższe skoki.
gra Snowboarding Snowboarding Wyświetleń: 612 Świetna gra polegająca na jeździe na snowboardzie między bramkami i wykonywaniu trików.
gra Snowboardowe triki Snowboardowe triki Wyświetleń: 673 Wcielasz się w postać nieśmiertelnego snowboardzisty, który skacze ze skarpy wykonując przy tym masę trików.
gra Space Hockey 3D Air Hockey Space Hockey 3D Air Hockey Wyświetleń: 755 Kosmiczna wersja popularnego cymbergaja. Twoim zadaniem jest oczywiście umieścić krążek w bramce przeciwnika jak najwię..
gra Sprinter Sprinter Wyświetleń: 1469 Bierzesz udział w wyścigach na 100m. Zaczynasz od etapu szkolnego, a możesz skończyć na mistrzostwach świata.
gra Stan James Stan James Wyświetleń: 595 Gra osadzona w klimacie starego, czarno-białego filmu. Twoje zadnie to strzelanie jak najwięcej goli pod rząd.
gra Stay The Distance Stay The Distance Wyświetleń: 796 Musisz w grze tej jak najszybciej dobiec do mety.
gra Stickman tennis Stickman tennis Wyświetleń: 760 W grze wybierasz zawodnika i bierzesz udział w mistrzostwach. Każdy mecz składa się z trzech setów.
gra Stitch Tiki Bowl Stitch Tiki Bowl Wyświetleń: 553 Gra w kręgle, w której za zadanie masz ustawić Stitch Tika, obrać cel i siłę uderzenia.
gra Street Ball Street Ball Wyświetleń: 680 Koszykówka uliczna, znana pod nazwą Street Ball. Gramy jeden na jednego i staramy się zdobyć więcej punktów niż przeciw..
gra Striker Run Striker Run Wyświetleń: 684 Strzel jak najwięcej goli. Zderzenia z zawodnikiem drużyny przeciwnej powodują coraz większe kontuzje.
gra Stuntstup Stuntstup Wyświetleń: 750 Celem gry jest oddanie jak najlepszego skoku do wody. Musisz rozpędzić się, wyskoczyć z trampoliny i wykonać jak najlep..
gra Super Free Kicks Super Free Kicks Wyświetleń: 693 Wykonujemy rzuty wolne. Strzel trzy gole, żeby wygrać.
gra Super Soccer Super Soccer Wyświetleń: 497 Piłka nożna w innym wydaniu. Po pierwsze jest dużo większa niż normalna, a po drugie gra się w nią jeden na jednego.
gra Super Soccer  Star Super Soccer Star Wyświetleń: 890 Celem gry jest trafienie jak największą ilość bramek pod rząd. Wbrew pozorom okazuje się to być naprawdę niełatwe.
gra Superspeed Soccer Superspeed Soccer Wyświetleń: 508 Gra w piłkę nożną jeden na jednego na zamkniętym boisku. Do wyboru mesz dwie postacie. Stocz zacięty mecz i zostań mist..
gra Supreme Extreme Snowboarding Supreme Extreme Snowboarding Wyświetleń: 587 Zjeżdżając musisz wykonywać skoki i przeróżne triki w powietrzu, za które otrzymasz odpowiednią ilość punktów.
gra Szaleństwo rzutów wolnych Szaleństwo rzutów wolnych Wyświetleń: 682W ciągu 3 minut musisz strzelić jak najwięcej bramek.
gra Szalony bilard Szalony bilard Wyświetleń: 3869Nie jest to klasyczny bilard - ten polega na zbijaniu bil tego samego koloru. W grze przewidziane są dodatkowe gadżety t..
gra Szybka piłka Szybka piłka Wyświetleń: 661 W tej grze liczy się przede wszystkim zręczność i refleks.
gra Śnieżna jazda Śnieżna jazda Wyświetleń: 549Szalony zjazd na desce snowboardowej, zbieraj jak najwięcej ciasteczek i unikaj min.
gra Table Tennis Table Tennis Wyświetleń: 735 Gramy w tenisa stołowego z przeciwnikiem. Gra bardzo prosta, ale też grywalna.
gra Tenis ziemny Tenis ziemny Wyświetleń: 4914Gra znana chyba wszystkim. Odbijanie piłki rakietą przez siatkę. Gra nie należy do zbyt łatwych - aby opanować perfekcyj..
gra Tennis Tennis Wyświetleń: 679 Na początku gry mamy do wyboru czy chcemy grać w turnieju czy po prostu poćwiczyć grę w tenisa.
gra Tennis Tennis Wyświetleń: 675 Zgrabnie wykonany tenis, w którym mamy okazję zagrać na 4 rożnych kortach.
gra Tennis Tennis Wyświetleń: 1624Pokonując każdego, kto stanie na Twojej drodze do zdobycia trofeum w tenisa ziemnego.
gra Tennis 3D Tennis 3D Wyświetleń: 664 Należy pamiętać, że kluczem do wygranej jest uderzanie z odpowiednio dużą siłą.
gra The Big Uglies The Big Uglies Wyświetleń: 487 Zagraj w międzygwiezdne rugby. Najpierw wybierz strategię, a później już tylko dokładnie podaj. Uważaj, bo kosmici potr..
gra The Champions 2007 The Champions 2007 Wyświetleń: 668 Rozegraj mecz Milan-Liverpool. Ty decydujesz, po której stronie grasz.
gra Treasure Seas Treasure Seas Wyświetleń: 729 Prowadzisz statek, na którym trzymasz łódź podwodną i którym pływasz po różnych miastach. W razie potrzeby spuszczasz ł..
gra Trials 2 Trials 2 Wyświetleń: 533 Następna gra w której jeździsz crossem. Tym razem będzie trudniej, bo pochylanie się zostało zmienione.
gra Trials 2 Trials 2 Wyświetleń: 874 Następna gra w której jeździsz crossem. Tym razem będzie trudniej, bo pochylanie się zostało zmienione.
gra Trick Master Funky Trick Master Funky Wyświetleń: 533 Staramy się zdobyć jak najwięcej punktów za tricki, ale musimy uważać również na przeszkody.
gra Tricky Duck Tricky Duck Wyświetleń: 568 Wcielasz się w rolę kaczki, którą rozgrywasz mecz siatkówki.
gra Uderz z główki Uderz z główki Wyświetleń: 776 Gra, w której strzelasz na bramkę z główki. Nie zawiedź kolegów z drużyny i trenera. Masz tylko dwie możliwości pomyłki..
gra Ultimate Dodgeball Ultimate Dodgeball Wyświetleń: 572 Gra, która bardzo przypomina podwórkowego zbijaka. Twoim celem jest oczywiście trafianie piłka w przeciwnika.
gra Virtual Champions League Virtual Champions League Wyświetleń: 611 Gramy jednym z czołowych klubów Ligi Mistrzów o wirtualny puchar.
gra Volley Volley Wyświetleń: 682 Wciel się w rolę napastnika, kończącego stałe fragmenty gry. To w jak efektowny sposób będziesz strzelać zależy tylko o..
gra Widowiskowe skoki Widowiskowe skoki Wyświetleń: 754 Skoki narciarskie plus ewolucje w powietrzu tworzą z tej gry doskonały sposób rozerwanie się.
gra Wolne Beckham Wolne Beckham Wyświetleń: 2372Wcielasz się w Davida Beckhama i strzelasz rzuty wolne - podkręć piłkę jak najlepiej i zaskocz bramkarza!
gra Wolny strzelec 2 Wolny strzelec 2 Wyświetleń: 2488 Grasz w angielskich klubach. Dbasz o jakość swojej gry, ale również o swój wizerunek.
gra World Cup 2006 Combo World Cup 2006 Combo Wyświetleń: 740Generalnie celem gry jest strzelanie bramek i wygrywanie poszczególnych meczy. Jednak twoja rola będzie ograniczać się d..
gra World\'s Strongest Man World\'s Strongest Man Wyświetleń: 2954Zostań najsilniejszym człowiekiem na świecie.
gra Wystrzel samolocik Wystrzel samolocik Wyświetleń: 1135 W tej grze musisz wygrać ze swoim konkurentem. Po prostu wystrzel samolocik jak najdalej.
gra Xtreme Motor Xtreme Motor Wyświetleń: 910W grze na motorze wykonujesz sztuczki, które są fotografowane. Postaraj się, żeby powstało jak najwięcej dobrych zdjęć.
gra Zbij piłką Zbij piłką Wyświetleń: 610 Cel gry jest zupełnie nietypowy jak na piłkę nożną. Musisz trafić jak największą liczbę ludzi, a za każdą strzeloną bra..
gra Zbijaj duchy Zbijaj duchy Wyświetleń: 707 Pod straszną nazwą kryją się przyjemne kręgle... w mrocznym klimacie.
gra Zidane Zidane Wyświetleń: 1067 Jesteś Zidane i uderzasz z główki przeciwników.
© 57.pl - gry online. Kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione. T: 0.009666, Q: 3, Online: 0
Wykonanie: tworzenie stron internetowych