tapety na pulpit | winrar
57.pl logo - portal rozrywkowy gry.57.pl logo - gry online, gry dla dziewczyn, gry komputerowe
Szukaj:      
•  sportowe    •  strzelanki    •  wyścigowe    •  zręcznościowe    •  dzisiaj grane   

Unreal flash

gra Unreal flash Kategoria: strzelanki Data dodania: 28.01.2009 Wyświetleń: 515 Ocena: 10/10 (1)
Aby zagrać w grę kliknij w poniższy link:
Unreal flash
DODAJ NA BLOGA


Znana gra Unreal została przeniesiona na wersję flash. Mamy do dyspozycji identyczne bronie, te same tryby rozgrywki, inna jest tylko grafika.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz


Twój pseudonim  ->  


Podobne gry

gra 13 Days in Hell 13 Days in Hell Wyświetleń: 2947Jesteś w samym centrum zła. Twoim celem jest tylko jedno - przetrwać.
gra 3D Micro Wars 3D Micro Wars Wyświetleń: 2775 Za odpowiednią ilość zniszczonych wrogów możesz udoskonalać swój pojazd i wykorzystywać specjalne bronie.
gra A.L.I.A.S 1 A.L.I.A.S 1 Wyświetleń: 1297W grze jesteś bohaterem, który musi uratować świat spod jarzma kosmitów - robotów.
gra A.L.I.A.S 2 A.L.I.A.S 2 Wyświetleń: 1066Niszczysz wrogów pojawiających się na Twojej drodze.
gra A.L.I.A.S 3 A.L.I.A.S 3 Wyświetleń: 1079W grze tej wyruszasz w głąb krainy zajętej przez kosmitów-robotów. Twoje zadanie to zniszczyć jak najwięcej wrogów i prz..
gra Alien Alien Wyświetleń: 1493Gra, w której musisz wydostać się z dziwnej stacji badawczej. Na Twojej drodze napotkasz mnóstwo dziwnych stworów.
gra Alien Hominid Alien Hominid Wyświetleń: 714Wcielasz się w role zwariowanego kosmity i strzelasz wokół siebie, na oślep.
gra Alien Paroxysm Alien Paroxysm Wyświetleń: 777Twoi towarzysze broni zostali zaatakowani przez kosmitów, prawie wszyscy nie żyją. Z oddali wydobywają się też dziwne dź..
gra Alloy Alloy Wyświetleń: 1218Likwidujesz każdego kto pojawi się na planszy. Z czasem dostajesz lepsze i ciekawsze bronie.
gra Archeolog Archeolog Wyświetleń: 799Bohaterem gry jest archeolog, który wykopał starożytną broń. Czeka go za to śmierć.
gra Armada Tanks Armada Tanks Wyświetleń: 1103 Dysponując tylko jednym czołgiem starasz się odpierać liczne ataki wroga.
gra Armaty Armaty Wyświetleń: 694Wcielasz się w postać pirata, który za pomocą trzech armat broni swojego statku.
gra Armor Trigger Armor Trigger Wyświetleń: 1610 Wciel się w jedną z dwóch postaci i wykonuj losowe zadania. Zatrzymujesz się w każdym punkcie na mapie i losujesz misję..
gra Army Of Destruction Army Of Destruction Wyświetleń: 905 Musisz likwidować wrogie jednostki zanim zaczną na dobre ostrzeliwać budynek.
gra Arny\'s Battle Arny\'s Battle Wyświetleń: 791W nocy pewien pirat ukradł Ci zbroję. Musisz wybrać się w podróż po tajemniczej wyspie, żeby go złapać.
gra Arsenal Arsenal Wyświetleń: 739 Posada płatnego zabójcy jest niezwykle kusząca. Żeby wykonać prawidłowo każdą z misji trzeba mocno wytężyć umysł.
gra Art of War 2 Art of War 2 Wyświetleń: 790Wysłano Cię na front. Twoim zadaniem jest niedopuszczenie do przedarcia się wrogich jednostek na drugą stronę. Broń ładu..
gra Artyleria Przeciw Czołgowa Artyleria Przeciw Czołgowa Wyświetleń: 1566W grze sterujesz działem przeciw czołgowym, które plazmowymi kulami niszczy czołgi.
gra Atak Ufo Atak Ufo Wyświetleń: 7653Jesteś żołnierzem i musisz zabić wszystkie pojawiające się stwory nie z tej ziemi.
gra Battlefield Assault Battlefield Assault Wyświetleń: 1492 W każdej z misji masz do zlikwidowania określoną liczbę przeciwników.
gra Beetle Wars Beetle Wars Wyświetleń: 566Jesteś żukiem, który znajduje się w samym środku łąki. Z każdej strony nacierają na ciebie armie wrogich ci robali. By p..
gra Black Black Wyświetleń: 668Pierwsza cześć strzelanki Black. Do wyboru masz różne typy broni, a świat widzisz z góry.
gra Black 2 Black 2 Wyświetleń: 709Gra w której widzimy świat z góry. Mamy do wyboru jedenaście rodzajów broni. Musimy wykazać się refleksem, ponieważ prze..
gra Black 3 Black 3 Wyświetleń: 631Trzecia już odsłona znakomitej gry Black. Musisz wydostać się z więzienia, gdzie Cię przez jakiś czas przetrzymywano.
gra Bloody Day Part Bloody Day Part Wyświetleń: 738Jesteś policjantem, ale masz ograniczony czas, po którym zabije Cię mafia. Utrzymaj się jak najdłużej przy życiu. Gra ty..
gra Bojowy ludzik Bojowy ludzik Wyświetleń: 1300Bardzo ciekawa gra w której musisz zabijać swoich wrogów. Gra udostępnia kilka typów rozgrywek, a zabawę urozmaica duża ..
gra Boxhead 2 Boxhead 2 Wyświetleń: 1585W grze wcielasz się w kwadratowego stwora, który walczy z wieloma podobnymi sobie.
gra Boxhead More Rooms Boxhead More Rooms Wyświetleń: 767W grze jesteśmy kwadratowym ludkiem, który pozbywa się coraz to większej liczby kwadratowych przeciwników.
gra Boxhead The Rooms Boxhead The Rooms Wyświetleń: 852 Naszym celem jest zabicie jak największej ilości zombie i przeżycie jak najdłużej.
gra Bubble Tanks Bubble Tanks Wyświetleń: 488Celem gry jest najpierw rozbijanie grup pęcherzyków, a później ich zbieranie.
gra Bush Royal Rampage Bush Royal Rampage Wyświetleń: 993Prezydent Bush w roli antyterrorysty.
gra Bush Shoot - Out Bush Shoot - Out Wyświetleń: 1122Ktoś włamuje się do białego domu. Jako prezydent USA musisz sprzątnąć terrorystów.
gra Canyon Shooter Canyon Shooter Wyświetleń: 638Jesteś komandosem lub komandoską omijasz różne przeszkody i zdobywasz bronie
gra Capitain USA Capitain USA Wyświetleń: 594Wciel się w rolę Kapitana USA, pokonaj wszystkich napotkanych wrogów i uwolnij zakładników.
gra ClashNSlash ClashNSlash Wyświetleń: 510Celem gry jest zniszczenie wszystkich wrogich statków kosmicznych. Będą nadlatywać z każdej strony.
gra Commando 2 Commando 2 Wyświetleń: 851 Druga cześć niezwykle dynamicznej strzelanki. Przed każdą misją możesz dokładnie komponować swój arsenał.
gra Commando Strike Commando Strike Wyświetleń: 626W grze wcielasz się w rolę komandosa, masz bardzo dużo broni do wyboru i twoim zadaniem jest zabić wszystkich przeciwnik..
gra Counter Strike Counter Strike Wyświetleń: 996Counter-Strike bez konieczności instalacji. Wypróbuj wersję on-line zanim zagrasz w prawdziwą wersję
gra Counter-Strike Counter-Strike Wyświetleń: 10869Imitacja najpopularniejszej gry multiplayer ostatnich czasów - Counter-Strike. W grze wcielasz się w terrorystę który mu..
gra CQC CQC Wyświetleń: 552Wyruszasz razem ze swoją drużyną w niebezpieczną misję. Na swojej drodze napotkasz wiele potworów.
gra Crack Shot Crack Shot Wyświetleń: 531Jesteśmy myśliwym, który ma za zadanie zabić jak najwięcej zwierząt. jednak musi pamiętać o tym że łabędzie są pod ochro..
gra Crazy Flasher 3 Crazy Flasher 3 Wyświetleń: 898W grze musisz przetrwać na ulicy. Za każdą walkę dostajesz pieniądze, które możesz zamieniać na nową broń.
gra Crazy Flasher 4 Crazy Flasher 4 Wyświetleń: 1342Jesteś zabójcą, który wykonuje różne misje. W grze tej strzelasz, myślisz, jeździsz autem.
gra Cutie Quake Cutie Quake Wyświetleń: 609W grze musimy strzelać do takich śmiesznych istot. Trafienia są różnie punktowane, więc warto celować w głowę.
gra Czerwone Berety 2  Czerwone Berety 2 Wyświetleń: 729Twoim zadaniem jest przedostać się przez las obsadzony licznymi zastępami wroga.
gra Czołg z Bąbelków 2 Czołg z Bąbelków 2 Wyświetleń: 907 Kontynuacja wciągającej gry, w której budujemy czołg z bąbelków. Dodano tu możliwość ulepszania pojazdu i tryb arena.
gra Czołgi Czołgi Wyświetleń: 9853Bardzo wciągająca gra w której uczestniczyć może jedna lub dwie osoby. Gra polega na strzelaniu do czołgu przeciwnika z ..
gra Dangerous Descent Dangerous Descent Wyświetleń: 530W grze tej pamiętaj o szybkości, przyda się też refleks aby uciec od ciosów.
gra Dead Frontier Dead Frontier Wyświetleń: 507Celem gry jest wybicie wszystkich Zombiaków, które staną Ci na drodze. Z tej walki tylko jedna strona może wyjść zwycięs..
gra Dead Frontier - Night One Dead Frontier - Night One Wyświetleń: 527Gra, w której trzeba zlikwidować Zombi. Mroczny klimat gry doskonale pasuje do rozgrywki.
gra Dead Frontier - Night Three Dead Frontier - Night Three Wyświetleń: 503Jesteś już po dwóch przeprawach z bezlitosnymi zombii. Czy dasz rade zregenerować się przed kolejnym starciem?
gra Dead Frontier - Night Two Dead Frontier - Night Two Wyświetleń: 478Poruszasz się w nocy więc dostrzeżenie wrogów może być problemem.
gra Deadtree Defender Deadtree Defender Wyświetleń: 699Wcielamy się w rolę zaciętego ekologa i bronimy drzewa.
gra Dogfight 2 Dogfight 2 Wyświetleń: 871 Wciel się w pilota dwupłatowca i weź udział w walkach powietrznych rodem z drugiej wojny światowej.
gra Doodle Defender Doodle Defender Wyświetleń: 645 Najpierw rysujesz swój statek, a później walczysz na planszy w postaci zeszytu. Po każdej wygranej bitwie możesz modyfi..
gra Doodle Defender 2 Doodle Defender 2 Wyświetleń: 611 Narysuj bądź wybierz gotowy statek i weź udział w rysunkowych potyczkach. Za zarobione pieniądze możesz ulepszać swój p..
gra Drive By 2 Drive By 2 Wyświetleń: 504Wcielasz się w postać gangstera, który z samochodu niszczy wszystko na swojej drodze.
gra Duck Shooter Duck Shooter Wyświetleń: 609Naszym celem jest zabicie jak najwięcej kaczek i przejście do następnego poziomu.
gra Dust 2 Dust 2 Wyświetleń: 1398 Gra z niezwykle ciekawym sterowaniem i niezliczoną ilością broni.
gra Dziecko Czaszka Dziecko Czaszka Wyświetleń: 676Gra polega głównie na niszczeniu wszystkiego na naszej drodze.
gra Enemy Lines Enemy Lines Wyświetleń: 661Musisz przebić się przez front świetnie wyszkolonych komandosów. Po drodze zdobywasz nowe rodzaje broni, które pomogą Ci..
gra Escape From Helltowers Escape From Helltowers Wyświetleń: 726Uciekasz likwidując wrogów.
gra Evil Nights Evil Nights Wyświetleń: 522Ulepszaj i kupuj moce, aby pokonać demony przylatujące w nocy zabijać i niszczyć. "Will" to substanc..
gra Excited Insects Excited Insects Wyświetleń: 406W tej grze wcielamy się w postać robota, który ma na celu wystrzelanie wszystkich insektów.
gra F 18 Strike Force F 18 Strike Force Wyświetleń: 503Musisz zniszczyć jak najwięcej samolotów wroga. Tankuj paliwo i zbieraj bonusy.
gra Flash Crisis Flash Crisis Wyświetleń: 596W grze mamy do wyboru trzy rodzaje broni. Należy jak najszybciej i najcelniej strzelać do pojawiających się terrorystów.
gra Gangsta Bean Gangsta Bean Wyświetleń: 632Świat potrzebuje pomocy. Tylko wojownicza fasola jest w stanie sprostać zadaniu jego ratowania.
gra Gangster Pursuit Gangster Pursuit Wyświetleń: 609W grze tej pomagamy policjantowi w eliminowaniu kolejnych gangsterów.
gra Goblin Defender Goblin Defender Wyświetleń: 582Celem gry jest obrona przed atakiem goblinów. Z każdym poziomem bedzie pojawiać się ich więcej i będą lepiej uzbrojeni.
gra Gun run Gun run Wyświetleń: 856Zamieniasz się w biegacza który podczas swojej podróży musi wyeliminować wrogów zanim oni wyeliminują Ciebie.
gra Gunny Bunny Gunny Bunny Wyświetleń: 566W grze wcielasz się w strzelającego królika - załatw przeciwników zanim oni załatwią Ciebie.
gra Guns and Angel Guns and Angel Wyświetleń: 990 Słodka i delikatna dziewczyna wyrusza w niebezpieczną podróż. Biorąc pod uwagę cały jej arsenał to jej wrogowie muszą s..
gra Headshot Headshot Wyświetleń: 671 Kolejna gra, w której zostajesz płatnym zabójcą. Tym razem Twoje zadania będą sprowadzać się jedynie do strzału w głowę..
gra Heli Strike Heli Strike Wyświetleń: 7773Musisz zniszczyć nadajnik radiolokacyjny, który może zagrozić bezpieczeństwu całego świata.
gra Hitman Hitman Wyświetleń: 607W grze musimy wypełniać powierzone nam misje. Mamy ograniczony czas więc musimy starać się bardzo szybko podejmować decy..
gra Hive Hero Hive Hero Wyświetleń: 623Musisz bronić swojego gniazda. Celem gry jest zniszczenie wszystkich atakujących Cię pszczół.
gra Holy War: Invasion Holy War: Invasion Wyświetleń: 537 Wcielasz się w rolę komandosa, który samotnie pokonuje zastępy wrogów.
gra Hot LZ Hot LZ Wyświetleń: 571Wcielasz się w rolę atakującego i walczysz z mieszkańcami Wietnamu.
gra Houer Tanks 2 Houer Tanks 2 Wyświetleń: 680Przybywamy na pustynię wahadłowcem. Gra polega na bronieniu się przed innymi maszynami.
gra Inwazja Ufo Inwazja Ufo Wyświetleń: 598Bronisz naszej planety przed atakiem ufo. Spróbuj dojść do jak najdalszego poziomu.
gra Joe\'s Farm: Last Stand Joe\'s Farm: Last Stand Wyświetleń: 557 Celem gry jest obrona farmy i znajdujących się tam upraw przed zmasowanymi atakami owiec. Po każdej wygranej bitwie moż..
gra Kill Christmas Kill Christmas Wyświetleń: 478 Sterujesz klaunem, który nie lubi Świąt i strzela do wszystkiego co dobre i związane ze Świętami.
gra Killer Killer Wyświetleń: 915Musisz reagować jak najszybciej i strzelać do każdego pojawiającego się wroga
gra Killer 3 Killer 3 Wyświetleń: 672 Kolejna cześć gry, której motywem przewodnim jest trening płatnego zabójcy.
gra Killer 4 Killer 4 Wyświetleń: 750 Killer powraca i jest gotowy na odstrzelenia paru głów. Wyszkol go w posługiwaniu się broniami.
gra Kingdom Bow Kingdom Bow Wyświetleń: 480Gra, w której ćwiczysz umiejętności posługiwania się łukiem.
gra KND  Tummy Trouble KND Tummy Trouble Wyświetleń: 526 Wcielasz się w pogromcę niezdrowej żywności. Za pomocą soków żołądkowych rozprawiasz się ze wszystkimi agresywnymi rodz..
gra Kolekcjoner Broni Kolekcjoner Broni Wyświetleń: 1770Staczasz pojedynki na różnych arenach świata. Za zarobione pieniądze ulepszasz swój ekwipunek.
gra Komandos Komandos Wyświetleń: 680Wcielasz się w role komandosa do zadań specjalnych, który sam jeden musi stawić czoła licznym zastępom wroga.
gra Kosmiczna Bitwa 2 Kosmiczna Bitwa 2 Wyświetleń: 603 Kolejna cześć gry, w której bronisz Ziemię przed zmasowanymi atakami kosmitów.
gra Kosmiczna Inwazja Kosmiczna Inwazja Wyświetleń: 539Gra w której poruszasz się bezwiednie patyczakiem po planszy, a pociski wydobywają się z Twoich rąk. Twoje zadanie to zn..
gra Kościsty łucznik Kościsty łucznik Wyświetleń: 905Twoje zadanie jest proste - zlikwiduj jak najwięcej wrogów. Dodatkowo po każdej wygranej bitwie możesz dokupić nowe umie..
gra Kwadratowana strzelanka Kwadratowana strzelanka Wyświetleń: 634W grze jesteśmy kwadratowym ludkiem lego. Zniszcz jak największą ilość przeciwników i nie daj się zabić.
gra Lone Faction Lone Faction Wyświetleń: 466Wcielasz się w postać robota. Walczysz z każdym kto, pojawi się na Twojej drodze. Twój cel to przetrwać.
gra Lone Survivor Lone Survivor Wyświetleń: 570Jesteś jedynym ocalałym rozbitkiem, a twoim jedynym celem jest przeżycie. Nie będzie to jednak łatwe.
gra Luminara Luminara Wyświetleń: 468Jedynym Twoim celem jest niszczenie różnych figur geometrycznych. Z czasem pojawia się ich tyle na planszy, że łatwo moż..
gra Łowca nagród Łowca nagród Wyświetleń: 523Na dzikim zachodzie wiele głów jest wiele wartych. Twoim zadaniem jest zdobyć jak najwięcej nagród za takie właśnie głow..
gra Madness Day Madness Day Wyświetleń: 622 Posiadając karabin maszynowy podróżujesz po zniszczonej miejskiej dżungli likwidujesz wszystko co znajdzie się na Twoje..
gra Maszeruj i Giń 3 Maszeruj i Giń 3 Wyświetleń: 567Uciekasz, nie ufasz nikomu, sprzedajesz kulkę każdemu kto stanie Ci na drodze.
gra Maszeruj i Giń Arena 3 Maszeruj i Giń Arena 3 Wyświetleń: 2532Kolejna część dynamicznej i brutalnej strzelanki. Gra przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych.
gra Metal Slug 3 Metal Slug 3 Wyświetleń: 520Tylko Ty przeciwko całej armii. Nie oszczędzaj nikogo i strzeż się, bo wrogowie pojawiają się w najmniej oczekiwanym mom..
gra Mission Jungle Mission Jungle Wyświetleń: 689 Wybierasz jednego spośród dwóch graczy i rozpoczynasz niebezpieczną misję w dżungli.
gra Monster Invade Monster Invade Wyświetleń: 433Nie masz gdzie się schować, a Twoimi jedynymi atutami jest wyższa inteligencja i broń.
gra Naval Fighter Naval Fighter Wyświetleń: 571Gra, w której sterujesz samolotem. Twoim zadaniem jest wykonywanie misji, w których niszczysz pojawiające się okręty, sa..
gra Niebezpieczne pluszaki Niebezpieczne pluszaki Wyświetleń: 575 Wybierasz jednego z dwóch bohaterów: Happy albo Smile i ruszasz w sam środek gangsterskich porachunków.
gra Niezwyciężony Najemnik Niezwyciężony Najemnik Wyświetleń: 603 Klasyczna strzelanka, w której po prostu likwidujesz wrogie jednostki.
gra Nobuyuki Forces 3 Nobuyuki Forces 3 Wyświetleń: 601W grze namierzasz wrogów i strzelasz do nich. Poruszasz się kobietą z białymi włosami.
gra Oblivion Oblivion Wyświetleń: 496Budzisz się w laboratorium, mając przy sobie tylko pistolet i słabą latarkę. W około jest ciemno i wszędzie pełno krwi....
gra Obrona Baraku Obrona Baraku Wyświetleń: 1838W grze wcielamy się w postać żołnierza, który ma za zadanie obronić swoją bazę przed okropnymi zombi.
gra Obrona Baraku 2 Obrona Baraku 2 Wyświetleń: 531Celem gry jest obrona baraku przed nacierającymi zombie. W porównaniu z pierwszą częścią pojawiły się też nowe bronie.
gra Okropne gołębie Okropne gołębie Wyświetleń: 1969Zastrzel jak najwięcej ptaków, zarabiaj pieniądze, płać za czyszczenie pomnika, kupuj nowe bronie i amunicje.
gra One Shot One Shot Wyświetleń: 539 Do wykonania masz kilka misji, w których musisz wykazać się umiejętnościami snajpera. Masz tylko jeden strzał.
gra Onslaught Onslaught Wyświetleń: 556 Celem gry jest obrona wyspy przed szturmem wojsk amerykańskich.
gra Opuszczony Opuszczony Wyświetleń: 528Celem gry jest maksymalnie jak najdłuższa obrona przed zmasowanymi atakami potworów.
gra Ostatni Bastion Ostatni Bastion Wyświetleń: 1074Ciekawa gra w której bronisz swojego terenu zakupując coraz to lepsze uzbrojenie oraz naprawiając swoje czołgi oraz raki..
gra Overlord Overlord Wyświetleń: 634 Twoim zadaniem jest przede wszystkim ochrona lotniskowca przed bombardowaniami.
gra Ownage Burst Ownage Burst Wyświetleń: 603Jedynym Twoim zadaniem jest niszczenie każdego wyskakującego przeciwnika. Zapas granatów uzupełnia się sam.
gra Ownage Burst Ownage Burst Wyświetleń: 545 Pełna wersja świetnej strzelanki przypominającej tę z automatów. Liczy się doskonały refleks i spostrzegawczość.
gra Paintball Paintball Wyświetleń: 893Gra polega na zlikwidowaniu jak największej ilości latających buziek kulkami z farbą. Pamiętaj aby doładować naboje prze..
gra Paintball Paintball Wyświetleń: 671 Gra w Paintball w świetnym wykonaniu. Rozgrywka jest bardzo przyjemna i wciągająca. Przeciwnicy skutecznie uprzyjemniaj..
gra Panda Tactical Sniper Panda Tactical Sniper Wyświetleń: 779 Celem gry jest uratowanie pandy z rożnych opresji. Uzbrojono Cię jedynie w snajperkę.
gra Piekielny atak Piekielny atak Wyświetleń: 500W grze tej tak naprawdę jesteś skazany tylko na siebie. Do dyspozycji masz ogromną ilość broni.
gra Piłkowate Potworki Piłkowate Potworki Wyświetleń: 920W tej grze bierzesz udział w walkach jeden na jeden i musisz kilka razy zabić swojego przeciwnika. Masz do dyspozycji tr..
gra Planet Defender Planet Defender Wyświetleń: 560Celem gry jest zniszczenie wszystkich kosmitów zmierzających w stronę planety.
gra Podstępny łowca Podstępny łowca Wyświetleń: 2331Wcielasz się w postać która w zakamarkach musi zabijać przeciwników oraz podkładać bomby. Aby przeżyć musisz zostać niez..
gra Presidential Paintball Presidential Paintball Wyświetleń: 541Stań do walki o fotel prezydencki. Twoją bronią będzie pistolet na kulki z farbą.
gra Pszczoły Pszczoły Wyświetleń: 734 Ciekawa gra, w której dostajemy rój pszczół, z którego to pszczoły musimy wystrzelić do wroga.
gra Pył Pył Wyświetleń: 572 Najpierw kreujesz swoją postać, później uczysz się jak walczyć, dopiero na końcu stajesz twarzą w twarz z prawdziwymi p..
gra Qwerty Warriors 2 Qwerty Warriors 2 Wyświetleń: 593Wrogowie opisani są literami. Gra polega na wpisaniu ich nazwy i strzelaniu do nich.
gra Raft Wars Raft Wars Wyświetleń: 555Wygraj bitwę o miejsce do kąpania na jeziorze. Kupuj nowe bronie oraz udoskonalaj swój ponton.
gra Raiden X Raiden X Wyświetleń: 501Gra na wzór pierwszych komputerowych strzelanek. Lecisz statkiem kosmicznym i niszczysz wszystko co stanie na Twojej dro..
gra Red Code Red Code Wyświetleń: 636 Przyleciałeś na nieznaną planetę, która jest zamieszkała przez kosmitów. Zniszcz ich. Jeżeli nie możesz pokonać kosmitó..
gra Rescue Mission Rescue Mission Wyświetleń: 602Przedzierasz się przez zastępy wrogów i uwalniasz jeńców.
gra Rescue Under Fire Rescue Under Fire Wyświetleń: 672 Na każdą misję będzie trzeba dobrać odpowiedni helikopter w zależności od powierzonych zadań.
gra Rifleman Rifleman Wyświetleń: 915 Wcielamy się w Snajpera podczas drugiej Wojny Światowej. Bronimy się przed natarciem wrogów. By wykonać misję musimy z..
gra Robo Slug 2 Robo Slug 2 Wyświetleń: 472Gra, w której liczy się zręczność, szybkość i celność. Robot musi sam stawić czoła zbuntowanym wrogom.
gra Robokill Robokill Wyświetleń: 517 Uwolnij bazę kosmiczną od zbuntowanych robotów. Za zarobione pieniądze możesz ulepszać swoje uzbrojenie i pancerz.
gra Robot War Robot War Wyświetleń: 463Generalnie musimy strzelać szybko i precyzyjnie, co pozwoli uniknąć przedwczesnego zakończenia gry.
gra Rocket Rush Rocket Rush Wyświetleń: 489W grze wcielamy się w pingwina w statku kosmicznym i niszczymy karabinem maszynowym i rakietami napotkane obiekty.
gra Rush Race Rush Race Wyświetleń: 504Jesteś kierowcą super samochodu i masz za zadanie przywrócić porządek w mieście niszcząc wroga. Do dyspozycji masz różne..
gra S.W.A.T. S.W.A.T. Wyświetleń: 600 Wcielasz się w rolę członka specjalnej grupy antyterrorystycznej. Nie możesz mieć żadnej litości dla bandytów. Twoim je..
gra S.W.A.T. 2 S.W.A.T. 2 Wyświetleń: 1617 Jesteś zawodowym snajperem z drużyny S.W.A.T. szkolonym do zadań specjalnych. Tym razem ratujesz zakładników i czynisz ..
gra Save The Uitness Save The Uitness Wyświetleń: 493 Cel gry to ochronna ważnego świadka przed czyhającymi na jego życie bandytami.
gra Scary Movie 4 Scary Movie 4 Wyświetleń: 1097Gra polegająca na szybkim i celnym strzelaniu do pojawiających się dziewczyn. Dziewczyny pomału tracą ubiór.
gra School Invaders School Invaders Wyświetleń: 526Szkoła przeżywa inwazję kosmitów - insektów. Wyposażony w broń maszynową przedzierasz się przez zastępy zielonych stwor..
gra Scope First Blood Scope First Blood Wyświetleń: 591 Gra snajperska, która oprócz doskonałej celności wymaga także myślenia.
gra Serious Santa Serious Santa Wyświetleń: 472Wciel się w postać Świętego Mikołaja i zrób porządek ze złośliwymi elfami, które zamierzają zniszczyć prezenty dla dziec..
gra Sift Heads 0 Sift Heads 0 Wyświetleń: 685 Gramy tą samą postacią co w poprzednich częściach, tyle że jest ona dużo młodsza. No i misje są nieco dziwne.
gra Sift Heads 2 Sift Heads 2 Wyświetleń: 608Płatny zabójca przyjmuje zlecenia i likwiduje określone cele. Świetna muzyka tworząca gangsterski klimat.
gra Sift Heads 4 Sift Heads 4 Wyświetleń: 606Czwarta już cześć popularnej strzelanki z wieloma nowymi, interesującymi misjami.
gra Sift With Shorty Sift With Shorty Wyświetleń: 539 Tym razem w roli płatnego mordercy postawiona została kobieta.
gra Skies of War Skies of War Wyświetleń: 518 Wybierz samolot, uzbrój go i wykonuj powierzone Ci zadania
gra Sky Fighters Sky Fighters Wyświetleń: 595 Wsiadasz do uzbrojonego po zęby myśliwca i walczysz do upadłego. Twoim zadaniem jest przetrwać jak najdłużej i zniszczy..
gra Smileys War Smileys War Wyświetleń: 504W grze tej liczy się zwinność, szybkość i spryt, po to by zdobyć broń jak i zlikwidować wrogów.
gra Smokin Barrels Smokin Barrels Wyświetleń: 498Czy jesteś w stanie porzucić dotychczasowe życie i zostać kowbojem na dzikim zachodzie?
gra Snajper Snajper Wyświetleń: 1337Gra, w której możesz poćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie. Refleks i spostrzegawczość będą twoimi atutami.
gra Snajper w Normandii Snajper w Normandii Wyświetleń: 1096 Likwidujesz z ukrycia wrogich snajperów i żołnierzy.
gra Snajper w Normandii 2 Snajper w Normandii 2 Wyświetleń: 1274 Kolejna misja snajpera w Normandii. Będziesz musiał zlikwidować wszystkich wrogów w kilku etapach.
gra Sniper Assasin Sniper Assasin Wyświetleń: 617 Gra, w której wcielasz się w postać płatnego zabójcy wykonującego bezwzględnie powierzone zadania.
gra Sniper Assassin 2 Sniper Assassin 2 Wyświetleń: 793 Druga część gry, w której wcielasz się w postać płatnego zabójcy.
gra Sniper Duty Sniper Duty Wyświetleń: 738 Tym razem wcielasz się w postać snajpera na linii frontu. Musisz działać szybko i skutecznie. Pomylić się możesz tylko ..
gra Sniper WWII Sniper WWII Wyświetleń: 631Jesteś snajperem i od Ciebie zależą losy wojny. Walczysz przeciwko Niemcom.
gra Space Bounty Space Bounty Wyświetleń: 528Siły zła są w posiadaniu maszyny dekodującej wszelkie wysyłane sygnały. Ty musisz przedostać się w głąb bazy wroga i zni..
gra Stick Arena Stick Arena Wyświetleń: 589Rywalizujesz z graczami z całego świata. Wygrywa ta osoba, która pod koniec rundy będzie miała najwięcej ustrzelonych pr..
gra Stick Bang Stick Bang Wyświetleń: 615Bierzesz udział w pojedynkach, a za broń służą ci twoi poddani. Pokonując kolejnych, złych bogów, możesz ulepszać swój a..
gra Stick Minigames Stick Minigames Wyświetleń: 1622 Seria czterech patyczakowych minigier, w których każdy znajdzie coś dla siebie.
gra Stick Strike Stick Strike Wyświetleń: 584Gra nawiązująca do popularnej gry sieciowej - Counter Strike.
gra Stickman Madness 2 Stickman Madness 2 Wyświetleń: 498Jedyne o czym musisz pamiętać to przeładowywanie broni i celne strzelanie. Gra dla osób powyżej 16 lat.
gra Stickman Sam 2 Stickman Sam 2 Wyświetleń: 748 Kolejna część przygód bojowego ludzika. Tym razem przemierza on tunele pełne wrogów, które jednak nie stanowią dla nieg..
gra Stickman Sam 3 Stickman Sam 3 Wyświetleń: 560Trzecia część przygód patyczaka Sama.
gra StickMan Sam 4 StickMan Sam 4 Wyświetleń: 664W grze wcielamy się w postać patyczaka Sama. Przechodzimy przez różne etapy i zabijamy wrogów.
gra Stinger Sniper Stinger Sniper Wyświetleń: 920 Jesteś zawodowym snajperem, który podejmuje się wykonania każdej misji.
gra Stoneage Assassin - Revenge Stoneage Assassin - Revenge Wyświetleń: 593 Musisz wyeliminować złych członków, żeby znowu nastał pokój. Czasami musisz zdobyć żywego informatora, czasami wystarcz..
gra Strażnik Strażnik Wyświetleń: 541Celem gry jest niedopuszczenie do tego, by wróg zdobył punkty strategiczne. Oprócz karabinu do dyspozycji masz też różne..
gra Strzelanie do butelek Strzelanie do butelek Wyświetleń: 715Prosta gra, w której strzelasz do butelek. Musisz wykazać się refleksem i zręcznością.
gra Stwory Haloween Stwory Haloween Wyświetleń: 1118W ciemnych zakamarkach skradają się stwory haloween które musisz zlikwidować. Za każdego trafionego stwora dostajesz pun..
gra Sundown Shootout Sundown Shootout Wyświetleń: 592Przenieś się w klimat dzikiego zachodu i weź udział w strzelaniach na śmierć i życie.
gra Super Marine Super Marine Wyświetleń: 569 Zaatakuj główne gniazdo wroga, by wygrać bitwę. Podczas gry ulepszaj swoją zbrojownię.
gra Sztorm Zombie Sztorm Zombie Wyświetleń: 2550Do miasta napływją Zombie - musisz je zlikwidować zanim opanują całe miasto!
gra Śmiercionośny Helikopter Śmiercionośny Helikopter Wyświetleń: 590Celem gry jest likwidowanie wszystkich wrogów, którzy pojawiają się na Twojej drodze. Co chwila z naprzeciwka możesz zbi..
gra Śmiercionośny helikopter 2 Śmiercionośny helikopter 2 Wyświetleń: 583 Kolejna cześć gry, w której siadamy za sterami wojskowego śmigłowca. Dodano kilka nowych broni, misji i poprawiono graf..
gra Tactical Assassin Tactical Assassin Wyświetleń: 545Jesteś płatnym mordercą i wykonujesz zlecania swoich zwierzchników. Uzbrojono cię w bardzo celną snajperkę.
gra Tactical Assassin 2 Tactical Assassin 2 Wyświetleń: 644Wcielasz się w postać płatnego zabójcy - snajpera, który za zlecone zadania otrzymuje pieniądze.
gra Tactical Assassin Substratum Tactical Assassin Substratum Wyświetleń: 693 Jesteś płatnym zabójcą, który wykonuje misje na zlecenie. Posługujesz się bronią snajperską, nożem.
gra Tank 2007 Tank 2007 Wyświetleń: 484W grze poruszasz się po polu pełnym innych czołgów, ciężarówek, żołnierzy. Walczysz z innymi. Powodzenia.
gra Tank 2008 Tank 2008 Wyświetleń: 530Wybierasz rodzaj i kolor czołgu. Tylko Ty przeciwko wszystkim: inne czołgi, ciężarówki, żołnierze. Masz jednak potężny a..
gra Tanks Tanks Wyświetleń: 852Walka czołgami.
gra Terror Camp Terror Camp Wyświetleń: 723 Gra snajperska, w której musisz zlikwidować określonych wrogów.
gra Tevlon 3D Tevlon 3D Wyświetleń: 571Przejmujesz kontrolę nad sterami statku kosmicznego i wykonujesz powierzone Ci misje.
gra The Clone Wars The Clone Wars Wyświetleń: 690 Znakomita strzelanka, której fabuła oparta jest na słynnych Gwiezdnych Wojnach. Wcielasz się w postać jednego z klonów ..
gra The Endless Zombie Rampage The Endless Zombie Rampage Wyświetleń: 655Toczysz walkę sam przeciwko wielu
gra The Primitive The Primitive Wyświetleń: 449Gra, w której wcielasz się w rolę pogromcy niebezpiecznych tubylców.
gra The Strangers The Strangers Wyświetleń: 806 Na każdym kroku czają się wrogowie demokracji. Jedynym sposobem, by współczesne społeczeństwo przetrwało jest pozbycie ..
gra The Strangers 2 The Strangers 2 Wyświetleń: 553W grze jesteśmy snajperem, który broni wioski przed obcymi. Mamy do dyspozycji różne rodzaje broni i nowe plansze.
gra The Strangers 3 The Strangers 3 Wyświetleń: 683 Generał Daniel powołał Cię do zajęcia się sprawą kilku tajnych, nieprzyjacielskich obiektów na terenie wroga.
gra Thing - Thing Arena 2 Thing - Thing Arena 2 Wyświetleń: 703Przeciwników możemy wybierać spośród zombie, robotów itp. Mamy bardzo duży wybór broni.
gra Thing Thing 2 Thing Thing 2 Wyświetleń: 622Jesteś ścigany i nikomu nie możesz ufać. Musisz zabić każdego, kto stanie ci na drodze.
gra Thing Thing 4 Thing Thing 4 Wyświetleń: 624Kontynuacja sagi Maszeruj i giń. Strzelanka w mrocznym klimacie, gdzie musisz zabić kilku złych gości.
gra Tiny Combat 2 Tiny Combat 2 Wyświetleń: 518Musisz ocalić twierdzę amerykańską, strzelając do żołnierzy i czołgów.
gra Toon Crisis Toon Crisis Wyświetleń: 484Celem gry jest zniszczenie wszystkich pojawiających się postaci z kreskówek. Za broni służy ci palec wskazujący, a za am..
gra Trapshoot Trapshoot Wyświetleń: 515Na początku gry wybieramy snajpera. Liczy się celność. Strzelamy do kaczek, puszek i monet.
gra Trouble On The Way Trouble On The Way Wyświetleń: 509 Lubisz dziki zachód? Nawet jeśli nie to zagraj w tą grę.
gra Two 3 Two 3 Wyświetleń: 490Gra, w której strzelamy do spadających kostek z przypisaną im wartością. Kostka o wartości 6 może być zestrzelona dwoma ..
gra U.F. Glow U.F. Glow Wyświetleń: 463Na dole ekranu znajduje się statek, a powyżej atakuje wielu wrogów.
gra Ucieczka z HellTowers Ucieczka z HellTowers Wyświetleń: 1622W grze wcielasz się w mężyczne który musi uratować pewną damę w wieży HellTowers. Jest to typowa strzelanka w której mus..
gra Ulice Gniewu Ulice Gniewu Wyświetleń: 423W grze wcielasz się w rolę młodego gangstera. Musisz przejść poszczególne poziomy i zaliczyć zadania Ci przydzielone.
gra Uliczne Potyczki Uliczne Potyczki Wyświetleń: 696W grze tej sterujesz robotem, który chodzi ulicami i zakłóca porządek.
gra Unreal Unreal Wyświetleń: 476Bardzo dobra strzelanka. Możliwość wybrania opcji Arcade - przechodzenie lub Deathmatch - czyli wyścigu kto pierwszy zdo..
gra Urban Sniper 1 Urban Sniper 1 Wyświetleń: 524 Jesteś płatnym zabójcą wykonującym tajne zlecenia.
gra Urban Sniper 2 Urban Sniper 2 Wyświetleń: 579Wcielamy się w postać snajpera. W grze musimy wykazać się niezłym refleksem.
gra Urban Wizard 3 Urban Wizard 3 Wyświetleń: 521 Nietypowa strzelanka pełna dziwnych broni, i jeszcze bardziej pokręconych postaci. Twoje zadanie to po prostu pozbyć si..
gra USA  Iraq  Oil USA Iraq Oil Wyświetleń: 610Amerykańskie wojska stacjonują w Iraku i walczą. Ty dowodzisz tymi wojskami i strzelasz do mieszkańców Iraku.
gra Virtual Police Virtual Police Wyświetleń: 463Terroryści zajęli lotnisko, a Ty będziesz musiał je odbić.
gra Virus Virus Wyświetleń: 487 Wirusy atakują twój komputer, a Ty musisz je powstrzymać.
gra Walki w Czarnobylu Walki w Czarnobylu Wyświetleń: 1253 Wysłano Cię w samo serce skażonego rejonu - okolice Czarnobyla. Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich puszek z U-238.
gra Wielka Wojna Wielka Wojna Wyświetleń: 554Jesteś żołnierzem, którego celem jest zlikwidowanie wroga i przedostanie się w określone miejsce.
gra Wild Pistol Wild Pistol Wyświetleń: 552 Wciel się w kowboja rodem z dzikiego zachodu. Musisz wykazać się nie lada zręcznością, by wyjść cało z niebezpiecznych ..
gra Wings 1915 Wings 1915 Wyświetleń: 537Prosta i przyjemna gra zręcznościowa. Sterujesz jednym z pierwszych modeli wyprodukowanych samolotów i starasz się zestr..
gra Wojna ludzików Wojna ludzików Wyświetleń: 786W grze wcielamy się w ludzika - żołnierza i walczymy. Posłuży nam do tego 6 rodzajów broni.
gra Wojna z Terroryzmem Wojna z Terroryzmem Wyświetleń: 558Wcielasz się w amerykańskiego żołnierza i walczysz z terrorystami. Masz do przejścia 4 misje.
gra Wojna z terroryzmem 2 Wojna z terroryzmem 2 Wyświetleń: 602Masz do wykonania 4 misje, w których bronisz świat przed terroryzmem.
gra Xiao Xiao Wyświetleń: 544Patykowata grafika, duży wybór broni i kilka trybów rozgrywki to gwarancja nieprzespanych nocy dla fanów strzelanek.
gra Xiao Xiao Xiao Xiao Wyświetleń: 523Gra, w której ludek z kresek wciela się w walczącego gangstera.
gra Zabójczyni 2 Zabójczyni 2 Wyświetleń: 549 Świąteczna wersja gry z płatną zabójczynią w roli głównej. Twoim jedynym zadaniem jest zlikwidowanie każdego kto stanie..
gra Zayo 2 The Chase Zayo 2 The Chase Wyświetleń: 3439 Kolejna część przygód uzbrojonego po zęby królika. Tak naprawdę jedyne na czym musisz się skupić to celne strzelanie i ..
gra Zayo 3 Zayo 3 Wyświetleń: 517 Najnowsza część przygód uzbrojonego po zęby królika. Twoim zadaniem jest dotarcie do centrum zła i ostateczne jego znis..
gra Zayo The Beginning Zayo The Beginning Wyświetleń: 557Społeczność królicza jest gnębiona przez wrogów. Likwiduj każdego kto stanie ci na drodze.
gra Zemsta Zemsta Wyświetleń: 587Kiedy miałeś kilka lat zabito twoich rodziców. Obiecałeś sobie zemstę. Czeka cię kilka misji, w których musisz wykazać s..
gra Zemsta 2 Zemsta 2 Wyświetleń: 543Kolejna cześć gry Zemsta. Tym razem czekają Cię nowe zadania i zlecenia. Zaczniesz pracę dla tajnej agencji rządowej. Ta..
gra Zemsta 3 Zemsta 3 Wyświetleń: 804 Kontynuacja popularnej gry snajperskiej. Tym razem możesz wybierać spośród zadań czy też zaopatrywać się w sklepie.
gra Zombie Zombie Wyświetleń: 646Po każdej wygranej rundzie można będzie udoskonalać swój sprzęt i fortyfikacje.
gra Zombie Canyon Zombie Canyon Wyświetleń: 652 Wcielasz się w rolę pilota śmigłowca, który ma za zadanie nie dopuścić zombie do cywilów.
gra Zombie Hord 3 Zombie Hord 3 Wyświetleń: 663Gra polega na oczyszczeniu miasta z Zombie. Kupujemy nowe bronie, pancerz. Próbujemy przeżyć jak najdłużej.
gra Zombie Invaders Zombie Invaders Wyświetleń: 587 Celem gry jest likwidowanie pojawiających się sznurów zombie. Masz do dyspozycji wyrzutnie rakiet.
gra Zombie Storm Zombie Storm Wyświetleń: 534Musisz obronić miasto.
gra Zorro Tank Zorro Tank Wyświetleń: 631Wsiadasz do czołgu poruszającego się niczym człowiek i rozwalasz wszystkie działa na twojej drodze.
© 57.pl - gry online. Kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione. T: 0.010226, Q: 3, Online: 0
Wykonanie: tworzenie stron internetowych