tapety na pulpit | winrar
57.pl logo - portal rozrywkowy gry.57.pl logo - gry online, gry dla dziewczyn, gry komputerowe
Szukaj:      
•  sportowe    •  strzelanki    •  wyścigowe    •  zręcznościowe    •  dzisiaj grane   

Czołgi

gra Czołgi Kategoria: strzelanki Data dodania: 05.03.2008 Wyświetleń: 9823 Ocena: 6.69/10 (479)
Aby zagrać w grę kliknij w poniższy link:
Czołgi
DODAJ NA BLOGA


Bardzo wciągająca gra w której uczestniczyć może jedna lub dwie osoby. Gra polega na strzelaniu do czołgu przeciwnika z uwzględnieniem takich parametrów jak wiatr, siła czy też kąt strzału. Po każdej rundzie mamy możliwość ulepszenia swojego czołgu o dodatkowe bajeranckie rakiety w zależnosci od ilości zdobytych punktów w poprzedniej rundzie. Podobna gra wyszła na przełomie lat 80-90 i cieszyła się dużą popularnością ze względu na możliwość gry dwóch osób.

Komentarze

obrazek gość: danio 06.02.2010 No spoko
obrazek gość: nati 21.01.2010 No spoko gierka
obrazek gość: >>>>> 03.01.2010 Fajne
obrazek gość: Tomek 26.12.2009 Dobra gierka hazardowa na dwóch
obrazek gość: sofa 06.11.2009 Taka sobie
obrazek gość: hallomoto 20.06.2009 Fajowe gierki co nie
obrazek gość: miki 08.06.2009 Nudne jak myślisz to samo to napisz w komentarzu.
obrazek gość: patryk 04.03.2009 Jakie są kody proszę powiedzcie
obrazek gość: pati 18.03.2007 I ja :D
obrazek gość: ero 18.03.2007 Ja też :D

Dodaj komentarz


Twój pseudonim  ->  


Podobne gry

gra 13 Days in Hell 13 Days in Hell Wyświetleń: 2924Jesteś w samym centrum zła. Twoim celem jest tylko jedno - przetrwać.
gra 3D Micro Wars 3D Micro Wars Wyświetleń: 2755 Za odpowiednią ilość zniszczonych wrogów możesz udoskonalać swój pojazd i wykorzystywać specjalne bronie.
gra A.L.I.A.S 1 A.L.I.A.S 1 Wyświetleń: 1280W grze jesteś bohaterem, który musi uratować świat spod jarzma kosmitów - robotów.
gra A.L.I.A.S 2 A.L.I.A.S 2 Wyświetleń: 1044Niszczysz wrogów pojawiających się na Twojej drodze.
gra A.L.I.A.S 3 A.L.I.A.S 3 Wyświetleń: 1063W grze tej wyruszasz w głąb krainy zajętej przez kosmitów-robotów. Twoje zadanie to zniszczyć jak najwięcej wrogów i prz..
gra Alien Alien Wyświetleń: 1473Gra, w której musisz wydostać się z dziwnej stacji badawczej. Na Twojej drodze napotkasz mnóstwo dziwnych stworów.
gra Alien Hominid Alien Hominid Wyświetleń: 702Wcielasz się w role zwariowanego kosmity i strzelasz wokół siebie, na oślep.
gra Alien Paroxysm Alien Paroxysm Wyświetleń: 764Twoi towarzysze broni zostali zaatakowani przez kosmitów, prawie wszyscy nie żyją. Z oddali wydobywają się też dziwne dź..
gra Alloy Alloy Wyświetleń: 1199Likwidujesz każdego kto pojawi się na planszy. Z czasem dostajesz lepsze i ciekawsze bronie.
gra Archeolog Archeolog Wyświetleń: 782Bohaterem gry jest archeolog, który wykopał starożytną broń. Czeka go za to śmierć.
gra Armada Tanks Armada Tanks Wyświetleń: 1087 Dysponując tylko jednym czołgiem starasz się odpierać liczne ataki wroga.
gra Armaty Armaty Wyświetleń: 678Wcielasz się w postać pirata, który za pomocą trzech armat broni swojego statku.
gra Armor Trigger Armor Trigger Wyświetleń: 1594 Wciel się w jedną z dwóch postaci i wykonuj losowe zadania. Zatrzymujesz się w każdym punkcie na mapie i losujesz misję..
gra Army Of Destruction Army Of Destruction Wyświetleń: 883 Musisz likwidować wrogie jednostki zanim zaczną na dobre ostrzeliwać budynek.
gra Arny\'s Battle Arny\'s Battle Wyświetleń: 772W nocy pewien pirat ukradł Ci zbroję. Musisz wybrać się w podróż po tajemniczej wyspie, żeby go złapać.
gra Arsenal Arsenal Wyświetleń: 720 Posada płatnego zabójcy jest niezwykle kusząca. Żeby wykonać prawidłowo każdą z misji trzeba mocno wytężyć umysł.
gra Art of War 2 Art of War 2 Wyświetleń: 768Wysłano Cię na front. Twoim zadaniem jest niedopuszczenie do przedarcia się wrogich jednostek na drugą stronę. Broń ładu..
gra Artyleria Przeciw Czołgowa Artyleria Przeciw Czołgowa Wyświetleń: 1543W grze sterujesz działem przeciw czołgowym, które plazmowymi kulami niszczy czołgi.
gra Atak Ufo Atak Ufo Wyświetleń: 7635Jesteś żołnierzem i musisz zabić wszystkie pojawiające się stwory nie z tej ziemi.
gra Battlefield Assault Battlefield Assault Wyświetleń: 1476 W każdej z misji masz do zlikwidowania określoną liczbę przeciwników.
gra Beetle Wars Beetle Wars Wyświetleń: 548Jesteś żukiem, który znajduje się w samym środku łąki. Z każdej strony nacierają na ciebie armie wrogich ci robali. By p..
gra Black Black Wyświetleń: 648Pierwsza cześć strzelanki Black. Do wyboru masz różne typy broni, a świat widzisz z góry.
gra Black 2 Black 2 Wyświetleń: 695Gra w której widzimy świat z góry. Mamy do wyboru jedenaście rodzajów broni. Musimy wykazać się refleksem, ponieważ prze..
gra Black 3 Black 3 Wyświetleń: 613Trzecia już odsłona znakomitej gry Black. Musisz wydostać się z więzienia, gdzie Cię przez jakiś czas przetrzymywano.
gra Bloody Day Part Bloody Day Part Wyświetleń: 722Jesteś policjantem, ale masz ograniczony czas, po którym zabije Cię mafia. Utrzymaj się jak najdłużej przy życiu. Gra ty..
gra Bojowy ludzik Bojowy ludzik Wyświetleń: 1282Bardzo ciekawa gra w której musisz zabijać swoich wrogów. Gra udostępnia kilka typów rozgrywek, a zabawę urozmaica duża ..
gra Boxhead 2 Boxhead 2 Wyświetleń: 1567W grze wcielasz się w kwadratowego stwora, który walczy z wieloma podobnymi sobie.
gra Boxhead More Rooms Boxhead More Rooms Wyświetleń: 751W grze jesteśmy kwadratowym ludkiem, który pozbywa się coraz to większej liczby kwadratowych przeciwników.
gra Boxhead The Rooms Boxhead The Rooms Wyświetleń: 834 Naszym celem jest zabicie jak największej ilości zombie i przeżycie jak najdłużej.
gra Bubble Tanks Bubble Tanks Wyświetleń: 467Celem gry jest najpierw rozbijanie grup pęcherzyków, a później ich zbieranie.
gra Bush Royal Rampage Bush Royal Rampage Wyświetleń: 967Prezydent Bush w roli antyterrorysty.
gra Bush Shoot - Out Bush Shoot - Out Wyświetleń: 1087Ktoś włamuje się do białego domu. Jako prezydent USA musisz sprzątnąć terrorystów.
gra Canyon Shooter Canyon Shooter Wyświetleń: 618Jesteś komandosem lub komandoską omijasz różne przeszkody i zdobywasz bronie
gra Capitain USA Capitain USA Wyświetleń: 571Wciel się w rolę Kapitana USA, pokonaj wszystkich napotkanych wrogów i uwolnij zakładników.
gra ClashNSlash ClashNSlash Wyświetleń: 487Celem gry jest zniszczenie wszystkich wrogich statków kosmicznych. Będą nadlatywać z każdej strony.
gra Commando 2 Commando 2 Wyświetleń: 834 Druga cześć niezwykle dynamicznej strzelanki. Przed każdą misją możesz dokładnie komponować swój arsenał.
gra Commando Strike Commando Strike Wyświetleń: 613W grze wcielasz się w rolę komandosa, masz bardzo dużo broni do wyboru i twoim zadaniem jest zabić wszystkich przeciwnik..
gra Counter Strike Counter Strike Wyświetleń: 974Counter-Strike bez konieczności instalacji. Wypróbuj wersję on-line zanim zagrasz w prawdziwą wersję
gra Counter-Strike Counter-Strike Wyświetleń: 10790Imitacja najpopularniejszej gry multiplayer ostatnich czasów - Counter-Strike. W grze wcielasz się w terrorystę który mu..
gra CQC CQC Wyświetleń: 530Wyruszasz razem ze swoją drużyną w niebezpieczną misję. Na swojej drodze napotkasz wiele potworów.
gra Crack Shot Crack Shot Wyświetleń: 510Jesteśmy myśliwym, który ma za zadanie zabić jak najwięcej zwierząt. jednak musi pamiętać o tym że łabędzie są pod ochro..
gra Crazy Flasher 3 Crazy Flasher 3 Wyświetleń: 878W grze musisz przetrwać na ulicy. Za każdą walkę dostajesz pieniądze, które możesz zamieniać na nową broń.
gra Crazy Flasher 4 Crazy Flasher 4 Wyświetleń: 1325Jesteś zabójcą, który wykonuje różne misje. W grze tej strzelasz, myślisz, jeździsz autem.
gra Cutie Quake Cutie Quake Wyświetleń: 590W grze musimy strzelać do takich śmiesznych istot. Trafienia są różnie punktowane, więc warto celować w głowę.
gra Czerwone Berety 2  Czerwone Berety 2 Wyświetleń: 712Twoim zadaniem jest przedostać się przez las obsadzony licznymi zastępami wroga.
gra Czołg z Bąbelków 2 Czołg z Bąbelków 2 Wyświetleń: 893 Kontynuacja wciągającej gry, w której budujemy czołg z bąbelków. Dodano tu możliwość ulepszania pojazdu i tryb arena.
gra Dangerous Descent Dangerous Descent Wyświetleń: 509W grze tej pamiętaj o szybkości, przyda się też refleks aby uciec od ciosów.
gra Dead Frontier Dead Frontier Wyświetleń: 488Celem gry jest wybicie wszystkich Zombiaków, które staną Ci na drodze. Z tej walki tylko jedna strona może wyjść zwycięs..
gra Dead Frontier - Night One Dead Frontier - Night One Wyświetleń: 504Gra, w której trzeba zlikwidować Zombi. Mroczny klimat gry doskonale pasuje do rozgrywki.
gra Dead Frontier - Night Three Dead Frontier - Night Three Wyświetleń: 478Jesteś już po dwóch przeprawach z bezlitosnymi zombii. Czy dasz rade zregenerować się przed kolejnym starciem?
gra Dead Frontier - Night Two Dead Frontier - Night Two Wyświetleń: 450Poruszasz się w nocy więc dostrzeżenie wrogów może być problemem.
gra Deadtree Defender Deadtree Defender Wyświetleń: 683Wcielamy się w rolę zaciętego ekologa i bronimy drzewa.
gra Dogfight 2 Dogfight 2 Wyświetleń: 852 Wciel się w pilota dwupłatowca i weź udział w walkach powietrznych rodem z drugiej wojny światowej.
gra Doodle Defender Doodle Defender Wyświetleń: 629 Najpierw rysujesz swój statek, a później walczysz na planszy w postaci zeszytu. Po każdej wygranej bitwie możesz modyfi..
gra Doodle Defender 2 Doodle Defender 2 Wyświetleń: 594 Narysuj bądź wybierz gotowy statek i weź udział w rysunkowych potyczkach. Za zarobione pieniądze możesz ulepszać swój p..
gra Drive By 2 Drive By 2 Wyświetleń: 483Wcielasz się w postać gangstera, który z samochodu niszczy wszystko na swojej drodze.
gra Duck Shooter Duck Shooter Wyświetleń: 597Naszym celem jest zabicie jak najwięcej kaczek i przejście do następnego poziomu.
gra Dust 2 Dust 2 Wyświetleń: 1377 Gra z niezwykle ciekawym sterowaniem i niezliczoną ilością broni.
gra Dziecko Czaszka Dziecko Czaszka Wyświetleń: 661Gra polega głównie na niszczeniu wszystkiego na naszej drodze.
gra Enemy Lines Enemy Lines Wyświetleń: 647Musisz przebić się przez front świetnie wyszkolonych komandosów. Po drodze zdobywasz nowe rodzaje broni, które pomogą Ci..
gra Escape From Helltowers Escape From Helltowers Wyświetleń: 708Uciekasz likwidując wrogów.
gra Evil Nights Evil Nights Wyświetleń: 498Ulepszaj i kupuj moce, aby pokonać demony przylatujące w nocy zabijać i niszczyć. "Will" to substanc..
gra Excited Insects Excited Insects Wyświetleń: 394W tej grze wcielamy się w postać robota, który ma na celu wystrzelanie wszystkich insektów.
gra F 18 Strike Force F 18 Strike Force Wyświetleń: 484Musisz zniszczyć jak najwięcej samolotów wroga. Tankuj paliwo i zbieraj bonusy.
gra Flash Crisis Flash Crisis Wyświetleń: 572W grze mamy do wyboru trzy rodzaje broni. Należy jak najszybciej i najcelniej strzelać do pojawiających się terrorystów.
gra Gangsta Bean Gangsta Bean Wyświetleń: 614Świat potrzebuje pomocy. Tylko wojownicza fasola jest w stanie sprostać zadaniu jego ratowania.
gra Gangster Pursuit Gangster Pursuit Wyświetleń: 583W grze tej pomagamy policjantowi w eliminowaniu kolejnych gangsterów.
gra Goblin Defender Goblin Defender Wyświetleń: 563Celem gry jest obrona przed atakiem goblinów. Z każdym poziomem bedzie pojawiać się ich więcej i będą lepiej uzbrojeni.
gra Gun run Gun run Wyświetleń: 838Zamieniasz się w biegacza który podczas swojej podróży musi wyeliminować wrogów zanim oni wyeliminują Ciebie.
gra Gunny Bunny Gunny Bunny Wyświetleń: 549W grze wcielasz się w strzelającego królika - załatw przeciwników zanim oni załatwią Ciebie.
gra Guns and Angel Guns and Angel Wyświetleń: 971 Słodka i delikatna dziewczyna wyrusza w niebezpieczną podróż. Biorąc pod uwagę cały jej arsenał to jej wrogowie muszą s..
gra Headshot Headshot Wyświetleń: 655 Kolejna gra, w której zostajesz płatnym zabójcą. Tym razem Twoje zadania będą sprowadzać się jedynie do strzału w głowę..
gra Heli Strike Heli Strike Wyświetleń: 7760Musisz zniszczyć nadajnik radiolokacyjny, który może zagrozić bezpieczeństwu całego świata.
gra Hitman Hitman Wyświetleń: 585W grze musimy wypełniać powierzone nam misje. Mamy ograniczony czas więc musimy starać się bardzo szybko podejmować decy..
gra Hive Hero Hive Hero Wyświetleń: 607Musisz bronić swojego gniazda. Celem gry jest zniszczenie wszystkich atakujących Cię pszczół.
gra Holy War: Invasion Holy War: Invasion Wyświetleń: 517 Wcielasz się w rolę komandosa, który samotnie pokonuje zastępy wrogów.
gra Hot LZ Hot LZ Wyświetleń: 553Wcielasz się w rolę atakującego i walczysz z mieszkańcami Wietnamu.
gra Houer Tanks 2 Houer Tanks 2 Wyświetleń: 657Przybywamy na pustynię wahadłowcem. Gra polega na bronieniu się przed innymi maszynami.
gra Inwazja Ufo Inwazja Ufo Wyświetleń: 580Bronisz naszej planety przed atakiem ufo. Spróbuj dojść do jak najdalszego poziomu.
gra Joe\'s Farm: Last Stand Joe\'s Farm: Last Stand Wyświetleń: 533 Celem gry jest obrona farmy i znajdujących się tam upraw przed zmasowanymi atakami owiec. Po każdej wygranej bitwie moż..
gra Kill Christmas Kill Christmas Wyświetleń: 464 Sterujesz klaunem, który nie lubi Świąt i strzela do wszystkiego co dobre i związane ze Świętami.
gra Killer Killer Wyświetleń: 895Musisz reagować jak najszybciej i strzelać do każdego pojawiającego się wroga
gra Killer 3 Killer 3 Wyświetleń: 649 Kolejna cześć gry, której motywem przewodnim jest trening płatnego zabójcy.
gra Killer 4 Killer 4 Wyświetleń: 730 Killer powraca i jest gotowy na odstrzelenia paru głów. Wyszkol go w posługiwaniu się broniami.
gra Kingdom Bow Kingdom Bow Wyświetleń: 461Gra, w której ćwiczysz umiejętności posługiwania się łukiem.
gra KND  Tummy Trouble KND Tummy Trouble Wyświetleń: 511 Wcielasz się w pogromcę niezdrowej żywności. Za pomocą soków żołądkowych rozprawiasz się ze wszystkimi agresywnymi rodz..
gra Kolekcjoner Broni Kolekcjoner Broni Wyświetleń: 1746Staczasz pojedynki na różnych arenach świata. Za zarobione pieniądze ulepszasz swój ekwipunek.
gra Komandos Komandos Wyświetleń: 660Wcielasz się w role komandosa do zadań specjalnych, który sam jeden musi stawić czoła licznym zastępom wroga.
gra Kosmiczna Bitwa 2 Kosmiczna Bitwa 2 Wyświetleń: 585 Kolejna cześć gry, w której bronisz Ziemię przed zmasowanymi atakami kosmitów.
gra Kosmiczna Inwazja Kosmiczna Inwazja Wyświetleń: 521Gra w której poruszasz się bezwiednie patyczakiem po planszy, a pociski wydobywają się z Twoich rąk. Twoje zadanie to zn..
gra Kościsty łucznik Kościsty łucznik Wyświetleń: 886Twoje zadanie jest proste - zlikwiduj jak najwięcej wrogów. Dodatkowo po każdej wygranej bitwie możesz dokupić nowe umie..
gra Kwadratowana strzelanka Kwadratowana strzelanka Wyświetleń: 614W grze jesteśmy kwadratowym ludkiem lego. Zniszcz jak największą ilość przeciwników i nie daj się zabić.
gra Lone Faction Lone Faction Wyświetleń: 449Wcielasz się w postać robota. Walczysz z każdym kto, pojawi się na Twojej drodze. Twój cel to przetrwać.
gra Lone Survivor Lone Survivor Wyświetleń: 554Jesteś jedynym ocalałym rozbitkiem, a twoim jedynym celem jest przeżycie. Nie będzie to jednak łatwe.
gra Luminara Luminara Wyświetleń: 448Jedynym Twoim celem jest niszczenie różnych figur geometrycznych. Z czasem pojawia się ich tyle na planszy, że łatwo moż..
gra Łowca nagród Łowca nagród Wyświetleń: 502Na dzikim zachodzie wiele głów jest wiele wartych. Twoim zadaniem jest zdobyć jak najwięcej nagród za takie właśnie głow..
gra Madness Day Madness Day Wyświetleń: 598 Posiadając karabin maszynowy podróżujesz po zniszczonej miejskiej dżungli likwidujesz wszystko co znajdzie się na Twoje..
gra Maszeruj i Giń 3 Maszeruj i Giń 3 Wyświetleń: 554Uciekasz, nie ufasz nikomu, sprzedajesz kulkę każdemu kto stanie Ci na drodze.
gra Maszeruj i Giń Arena 3 Maszeruj i Giń Arena 3 Wyświetleń: 2511Kolejna część dynamicznej i brutalnej strzelanki. Gra przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych.
gra Metal Slug 3 Metal Slug 3 Wyświetleń: 499Tylko Ty przeciwko całej armii. Nie oszczędzaj nikogo i strzeż się, bo wrogowie pojawiają się w najmniej oczekiwanym mom..
gra Mission Jungle Mission Jungle Wyświetleń: 675 Wybierasz jednego spośród dwóch graczy i rozpoczynasz niebezpieczną misję w dżungli.
gra Monster Invade Monster Invade Wyświetleń: 416Nie masz gdzie się schować, a Twoimi jedynymi atutami jest wyższa inteligencja i broń.
gra Naval Fighter Naval Fighter Wyświetleń: 552Gra, w której sterujesz samolotem. Twoim zadaniem jest wykonywanie misji, w których niszczysz pojawiające się okręty, sa..
gra Niebezpieczne pluszaki Niebezpieczne pluszaki Wyświetleń: 559 Wybierasz jednego z dwóch bohaterów: Happy albo Smile i ruszasz w sam środek gangsterskich porachunków.
gra Niezwyciężony Najemnik Niezwyciężony Najemnik Wyświetleń: 582 Klasyczna strzelanka, w której po prostu likwidujesz wrogie jednostki.
gra Nobuyuki Forces 3 Nobuyuki Forces 3 Wyświetleń: 584W grze namierzasz wrogów i strzelasz do nich. Poruszasz się kobietą z białymi włosami.
gra Oblivion Oblivion Wyświetleń: 477Budzisz się w laboratorium, mając przy sobie tylko pistolet i słabą latarkę. W około jest ciemno i wszędzie pełno krwi....
gra Obrona Baraku Obrona Baraku Wyświetleń: 1818W grze wcielamy się w postać żołnierza, który ma za zadanie obronić swoją bazę przed okropnymi zombi.
gra Obrona Baraku 2 Obrona Baraku 2 Wyświetleń: 512Celem gry jest obrona baraku przed nacierającymi zombie. W porównaniu z pierwszą częścią pojawiły się też nowe bronie.
gra Okropne gołębie Okropne gołębie Wyświetleń: 1915Zastrzel jak najwięcej ptaków, zarabiaj pieniądze, płać za czyszczenie pomnika, kupuj nowe bronie i amunicje.
gra One Shot One Shot Wyświetleń: 524 Do wykonania masz kilka misji, w których musisz wykazać się umiejętnościami snajpera. Masz tylko jeden strzał.
gra Onslaught Onslaught Wyświetleń: 538 Celem gry jest obrona wyspy przed szturmem wojsk amerykańskich.
gra Opuszczony Opuszczony Wyświetleń: 509Celem gry jest maksymalnie jak najdłuższa obrona przed zmasowanymi atakami potworów.
gra Ostatni Bastion Ostatni Bastion Wyświetleń: 1052Ciekawa gra w której bronisz swojego terenu zakupując coraz to lepsze uzbrojenie oraz naprawiając swoje czołgi oraz raki..
gra Overlord Overlord Wyświetleń: 620 Twoim zadaniem jest przede wszystkim ochrona lotniskowca przed bombardowaniami.
gra Ownage Burst Ownage Burst Wyświetleń: 588Jedynym Twoim zadaniem jest niszczenie każdego wyskakującego przeciwnika. Zapas granatów uzupełnia się sam.
gra Ownage Burst Ownage Burst Wyświetleń: 532 Pełna wersja świetnej strzelanki przypominającej tę z automatów. Liczy się doskonały refleks i spostrzegawczość.
gra Paintball Paintball Wyświetleń: 872Gra polega na zlikwidowaniu jak największej ilości latających buziek kulkami z farbą. Pamiętaj aby doładować naboje prze..
gra Paintball Paintball Wyświetleń: 648 Gra w Paintball w świetnym wykonaniu. Rozgrywka jest bardzo przyjemna i wciągająca. Przeciwnicy skutecznie uprzyjemniaj..
gra Panda Tactical Sniper Panda Tactical Sniper Wyświetleń: 764 Celem gry jest uratowanie pandy z rożnych opresji. Uzbrojono Cię jedynie w snajperkę.
gra Piekielny atak Piekielny atak Wyświetleń: 485W grze tej tak naprawdę jesteś skazany tylko na siebie. Do dyspozycji masz ogromną ilość broni.
gra Piłkowate Potworki Piłkowate Potworki Wyświetleń: 899W tej grze bierzesz udział w walkach jeden na jeden i musisz kilka razy zabić swojego przeciwnika. Masz do dyspozycji tr..
gra Planet Defender Planet Defender Wyświetleń: 542Celem gry jest zniszczenie wszystkich kosmitów zmierzających w stronę planety.
gra Podstępny łowca Podstępny łowca Wyświetleń: 2309Wcielasz się w postać która w zakamarkach musi zabijać przeciwników oraz podkładać bomby. Aby przeżyć musisz zostać niez..
gra Presidential Paintball Presidential Paintball Wyświetleń: 522Stań do walki o fotel prezydencki. Twoją bronią będzie pistolet na kulki z farbą.
gra Pszczoły Pszczoły Wyświetleń: 714 Ciekawa gra, w której dostajemy rój pszczół, z którego to pszczoły musimy wystrzelić do wroga.
gra Pył Pył Wyświetleń: 553 Najpierw kreujesz swoją postać, później uczysz się jak walczyć, dopiero na końcu stajesz twarzą w twarz z prawdziwymi p..
gra Qwerty Warriors 2 Qwerty Warriors 2 Wyświetleń: 581Wrogowie opisani są literami. Gra polega na wpisaniu ich nazwy i strzelaniu do nich.
gra Raft Wars Raft Wars Wyświetleń: 540Wygraj bitwę o miejsce do kąpania na jeziorze. Kupuj nowe bronie oraz udoskonalaj swój ponton.
gra Raiden X Raiden X Wyświetleń: 481Gra na wzór pierwszych komputerowych strzelanek. Lecisz statkiem kosmicznym i niszczysz wszystko co stanie na Twojej dro..
gra Red Code Red Code Wyświetleń: 620 Przyleciałeś na nieznaną planetę, która jest zamieszkała przez kosmitów. Zniszcz ich. Jeżeli nie możesz pokonać kosmitó..
gra Rescue Mission Rescue Mission Wyświetleń: 588Przedzierasz się przez zastępy wrogów i uwalniasz jeńców.
gra Rescue Under Fire Rescue Under Fire Wyświetleń: 652 Na każdą misję będzie trzeba dobrać odpowiedni helikopter w zależności od powierzonych zadań.
gra Rifleman Rifleman Wyświetleń: 898 Wcielamy się w Snajpera podczas drugiej Wojny Światowej. Bronimy się przed natarciem wrogów. By wykonać misję musimy z..
gra Robo Slug 2 Robo Slug 2 Wyświetleń: 460Gra, w której liczy się zręczność, szybkość i celność. Robot musi sam stawić czoła zbuntowanym wrogom.
gra Robokill Robokill Wyświetleń: 498 Uwolnij bazę kosmiczną od zbuntowanych robotów. Za zarobione pieniądze możesz ulepszać swoje uzbrojenie i pancerz.
gra Robot War Robot War Wyświetleń: 443Generalnie musimy strzelać szybko i precyzyjnie, co pozwoli uniknąć przedwczesnego zakończenia gry.
gra Rocket Rush Rocket Rush Wyświetleń: 475W grze wcielamy się w pingwina w statku kosmicznym i niszczymy karabinem maszynowym i rakietami napotkane obiekty.
gra Rush Race Rush Race Wyświetleń: 484Jesteś kierowcą super samochodu i masz za zadanie przywrócić porządek w mieście niszcząc wroga. Do dyspozycji masz różne..
gra S.W.A.T. S.W.A.T. Wyświetleń: 582 Wcielasz się w rolę członka specjalnej grupy antyterrorystycznej. Nie możesz mieć żadnej litości dla bandytów. Twoim je..
gra S.W.A.T. 2 S.W.A.T. 2 Wyświetleń: 1596 Jesteś zawodowym snajperem z drużyny S.W.A.T. szkolonym do zadań specjalnych. Tym razem ratujesz zakładników i czynisz ..
gra Save The Uitness Save The Uitness Wyświetleń: 479 Cel gry to ochronna ważnego świadka przed czyhającymi na jego życie bandytami.
gra Scary Movie 4 Scary Movie 4 Wyświetleń: 1074Gra polegająca na szybkim i celnym strzelaniu do pojawiających się dziewczyn. Dziewczyny pomału tracą ubiór.
gra School Invaders School Invaders Wyświetleń: 510Szkoła przeżywa inwazję kosmitów - insektów. Wyposażony w broń maszynową przedzierasz się przez zastępy zielonych stwor..
gra Scope First Blood Scope First Blood Wyświetleń: 575 Gra snajperska, która oprócz doskonałej celności wymaga także myślenia.
gra Serious Santa Serious Santa Wyświetleń: 457Wciel się w postać Świętego Mikołaja i zrób porządek ze złośliwymi elfami, które zamierzają zniszczyć prezenty dla dziec..
gra Sift Heads 0 Sift Heads 0 Wyświetleń: 665 Gramy tą samą postacią co w poprzednich częściach, tyle że jest ona dużo młodsza. No i misje są nieco dziwne.
gra Sift Heads 2 Sift Heads 2 Wyświetleń: 587Płatny zabójca przyjmuje zlecenia i likwiduje określone cele. Świetna muzyka tworząca gangsterski klimat.
gra Sift Heads 4 Sift Heads 4 Wyświetleń: 588Czwarta już cześć popularnej strzelanki z wieloma nowymi, interesującymi misjami.
gra Sift With Shorty Sift With Shorty Wyświetleń: 526 Tym razem w roli płatnego mordercy postawiona została kobieta.
gra Skies of War Skies of War Wyświetleń: 502 Wybierz samolot, uzbrój go i wykonuj powierzone Ci zadania
gra Sky Fighters Sky Fighters Wyświetleń: 577 Wsiadasz do uzbrojonego po zęby myśliwca i walczysz do upadłego. Twoim zadaniem jest przetrwać jak najdłużej i zniszczy..
gra Smileys War Smileys War Wyświetleń: 489W grze tej liczy się zwinność, szybkość i spryt, po to by zdobyć broń jak i zlikwidować wrogów.
gra Smokin Barrels Smokin Barrels Wyświetleń: 481Czy jesteś w stanie porzucić dotychczasowe życie i zostać kowbojem na dzikim zachodzie?
gra Snajper Snajper Wyświetleń: 1314Gra, w której możesz poćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie. Refleks i spostrzegawczość będą twoimi atutami.
gra Snajper w Normandii Snajper w Normandii Wyświetleń: 1061 Likwidujesz z ukrycia wrogich snajperów i żołnierzy.
gra Snajper w Normandii 2 Snajper w Normandii 2 Wyświetleń: 1244 Kolejna misja snajpera w Normandii. Będziesz musiał zlikwidować wszystkich wrogów w kilku etapach.
gra Sniper Assasin Sniper Assasin Wyświetleń: 600 Gra, w której wcielasz się w postać płatnego zabójcy wykonującego bezwzględnie powierzone zadania.
gra Sniper Assassin 2 Sniper Assassin 2 Wyświetleń: 772 Druga część gry, w której wcielasz się w postać płatnego zabójcy.
gra Sniper Duty Sniper Duty Wyświetleń: 724 Tym razem wcielasz się w postać snajpera na linii frontu. Musisz działać szybko i skutecznie. Pomylić się możesz tylko ..
gra Sniper WWII Sniper WWII Wyświetleń: 608Jesteś snajperem i od Ciebie zależą losy wojny. Walczysz przeciwko Niemcom.
gra Space Bounty Space Bounty Wyświetleń: 504Siły zła są w posiadaniu maszyny dekodującej wszelkie wysyłane sygnały. Ty musisz przedostać się w głąb bazy wroga i zni..
gra Stick Arena Stick Arena Wyświetleń: 570Rywalizujesz z graczami z całego świata. Wygrywa ta osoba, która pod koniec rundy będzie miała najwięcej ustrzelonych pr..
gra Stick Bang Stick Bang Wyświetleń: 595Bierzesz udział w pojedynkach, a za broń służą ci twoi poddani. Pokonując kolejnych, złych bogów, możesz ulepszać swój a..
gra Stick Minigames Stick Minigames Wyświetleń: 1600 Seria czterech patyczakowych minigier, w których każdy znajdzie coś dla siebie.
gra Stick Strike Stick Strike Wyświetleń: 565Gra nawiązująca do popularnej gry sieciowej - Counter Strike.
gra Stickman Madness 2 Stickman Madness 2 Wyświetleń: 479Jedyne o czym musisz pamiętać to przeładowywanie broni i celne strzelanie. Gra dla osób powyżej 16 lat.
gra Stickman Sam 2 Stickman Sam 2 Wyświetleń: 728 Kolejna część przygód bojowego ludzika. Tym razem przemierza on tunele pełne wrogów, które jednak nie stanowią dla nieg..
gra Stickman Sam 3 Stickman Sam 3 Wyświetleń: 541Trzecia część przygód patyczaka Sama.
gra StickMan Sam 4 StickMan Sam 4 Wyświetleń: 646W grze wcielamy się w postać patyczaka Sama. Przechodzimy przez różne etapy i zabijamy wrogów.
gra Stinger Sniper Stinger Sniper Wyświetleń: 892 Jesteś zawodowym snajperem, który podejmuje się wykonania każdej misji.
gra Stoneage Assassin - Revenge Stoneage Assassin - Revenge Wyświetleń: 574 Musisz wyeliminować złych członków, żeby znowu nastał pokój. Czasami musisz zdobyć żywego informatora, czasami wystarcz..
gra Strażnik Strażnik Wyświetleń: 526Celem gry jest niedopuszczenie do tego, by wróg zdobył punkty strategiczne. Oprócz karabinu do dyspozycji masz też różne..
gra Strzelanie do butelek Strzelanie do butelek Wyświetleń: 698Prosta gra, w której strzelasz do butelek. Musisz wykazać się refleksem i zręcznością.
gra Stwory Haloween Stwory Haloween Wyświetleń: 1099W ciemnych zakamarkach skradają się stwory haloween które musisz zlikwidować. Za każdego trafionego stwora dostajesz pun..
gra Sundown Shootout Sundown Shootout Wyświetleń: 577Przenieś się w klimat dzikiego zachodu i weź udział w strzelaniach na śmierć i życie.
gra Super Marine Super Marine Wyświetleń: 553 Zaatakuj główne gniazdo wroga, by wygrać bitwę. Podczas gry ulepszaj swoją zbrojownię.
gra Sztorm Zombie Sztorm Zombie Wyświetleń: 2529Do miasta napływją Zombie - musisz je zlikwidować zanim opanują całe miasto!
gra Śmiercionośny Helikopter Śmiercionośny Helikopter Wyświetleń: 568Celem gry jest likwidowanie wszystkich wrogów, którzy pojawiają się na Twojej drodze. Co chwila z naprzeciwka możesz zbi..
gra Śmiercionośny helikopter 2 Śmiercionośny helikopter 2 Wyświetleń: 566 Kolejna cześć gry, w której siadamy za sterami wojskowego śmigłowca. Dodano kilka nowych broni, misji i poprawiono graf..
gra Tactical Assassin Tactical Assassin Wyświetleń: 528Jesteś płatnym mordercą i wykonujesz zlecania swoich zwierzchników. Uzbrojono cię w bardzo celną snajperkę.
gra Tactical Assassin 2 Tactical Assassin 2 Wyświetleń: 622Wcielasz się w postać płatnego zabójcy - snajpera, który za zlecone zadania otrzymuje pieniądze.
gra Tactical Assassin Substratum Tactical Assassin Substratum Wyświetleń: 679 Jesteś płatnym zabójcą, który wykonuje misje na zlecenie. Posługujesz się bronią snajperską, nożem.
gra Tank 2007 Tank 2007 Wyświetleń: 465W grze poruszasz się po polu pełnym innych czołgów, ciężarówek, żołnierzy. Walczysz z innymi. Powodzenia.
gra Tank 2008 Tank 2008 Wyświetleń: 508Wybierasz rodzaj i kolor czołgu. Tylko Ty przeciwko wszystkim: inne czołgi, ciężarówki, żołnierze. Masz jednak potężny a..
gra Tanks Tanks Wyświetleń: 837Walka czołgami.
gra Terror Camp Terror Camp Wyświetleń: 698 Gra snajperska, w której musisz zlikwidować określonych wrogów.
gra Tevlon 3D Tevlon 3D Wyświetleń: 556Przejmujesz kontrolę nad sterami statku kosmicznego i wykonujesz powierzone Ci misje.
gra The Clone Wars The Clone Wars Wyświetleń: 671 Znakomita strzelanka, której fabuła oparta jest na słynnych Gwiezdnych Wojnach. Wcielasz się w postać jednego z klonów ..
gra The Endless Zombie Rampage The Endless Zombie Rampage Wyświetleń: 638Toczysz walkę sam przeciwko wielu
gra The Primitive The Primitive Wyświetleń: 435Gra, w której wcielasz się w rolę pogromcy niebezpiecznych tubylców.
gra The Strangers The Strangers Wyświetleń: 788 Na każdym kroku czają się wrogowie demokracji. Jedynym sposobem, by współczesne społeczeństwo przetrwało jest pozbycie ..
gra The Strangers 2 The Strangers 2 Wyświetleń: 533W grze jesteśmy snajperem, który broni wioski przed obcymi. Mamy do dyspozycji różne rodzaje broni i nowe plansze.
gra The Strangers 3 The Strangers 3 Wyświetleń: 664 Generał Daniel powołał Cię do zajęcia się sprawą kilku tajnych, nieprzyjacielskich obiektów na terenie wroga.
gra Thing - Thing Arena 2 Thing - Thing Arena 2 Wyświetleń: 689Przeciwników możemy wybierać spośród zombie, robotów itp. Mamy bardzo duży wybór broni.
gra Thing Thing 2 Thing Thing 2 Wyświetleń: 597Jesteś ścigany i nikomu nie możesz ufać. Musisz zabić każdego, kto stanie ci na drodze.
gra Thing Thing 4 Thing Thing 4 Wyświetleń: 606Kontynuacja sagi Maszeruj i giń. Strzelanka w mrocznym klimacie, gdzie musisz zabić kilku złych gości.
gra Tiny Combat 2 Tiny Combat 2 Wyświetleń: 496Musisz ocalić twierdzę amerykańską, strzelając do żołnierzy i czołgów.
gra Toon Crisis Toon Crisis Wyświetleń: 468Celem gry jest zniszczenie wszystkich pojawiających się postaci z kreskówek. Za broni służy ci palec wskazujący, a za am..
gra Trapshoot Trapshoot Wyświetleń: 496Na początku gry wybieramy snajpera. Liczy się celność. Strzelamy do kaczek, puszek i monet.
gra Trouble On The Way Trouble On The Way Wyświetleń: 494 Lubisz dziki zachód? Nawet jeśli nie to zagraj w tą grę.
gra Two 3 Two 3 Wyświetleń: 475Gra, w której strzelamy do spadających kostek z przypisaną im wartością. Kostka o wartości 6 może być zestrzelona dwoma ..
gra U.F. Glow U.F. Glow Wyświetleń: 443Na dole ekranu znajduje się statek, a powyżej atakuje wielu wrogów.
gra Ucieczka z HellTowers Ucieczka z HellTowers Wyświetleń: 1604W grze wcielasz się w mężyczne który musi uratować pewną damę w wieży HellTowers. Jest to typowa strzelanka w której mus..
gra Ulice Gniewu Ulice Gniewu Wyświetleń: 410W grze wcielasz się w rolę młodego gangstera. Musisz przejść poszczególne poziomy i zaliczyć zadania Ci przydzielone.
gra Uliczne Potyczki Uliczne Potyczki Wyświetleń: 673W grze tej sterujesz robotem, który chodzi ulicami i zakłóca porządek.
gra Unreal Unreal Wyświetleń: 462Bardzo dobra strzelanka. Możliwość wybrania opcji Arcade - przechodzenie lub Deathmatch - czyli wyścigu kto pierwszy zdo..
gra Unreal flash Unreal flash Wyświetleń: 497Znana gra Unreal została przeniesiona na wersję flash. Mamy do dyspozycji identyczne bronie, te same tryby rozgrywki, in..
gra Urban Sniper 1 Urban Sniper 1 Wyświetleń: 507 Jesteś płatnym zabójcą wykonującym tajne zlecenia.
gra Urban Sniper 2 Urban Sniper 2 Wyświetleń: 558Wcielamy się w postać snajpera. W grze musimy wykazać się niezłym refleksem.
gra Urban Wizard 3 Urban Wizard 3 Wyświetleń: 506 Nietypowa strzelanka pełna dziwnych broni, i jeszcze bardziej pokręconych postaci. Twoje zadanie to po prostu pozbyć si..
gra USA  Iraq  Oil USA Iraq Oil Wyświetleń: 596Amerykańskie wojska stacjonują w Iraku i walczą. Ty dowodzisz tymi wojskami i strzelasz do mieszkańców Iraku.
gra Virtual Police Virtual Police Wyświetleń: 445Terroryści zajęli lotnisko, a Ty będziesz musiał je odbić.
gra Virus Virus Wyświetleń: 465 Wirusy atakują twój komputer, a Ty musisz je powstrzymać.
gra Walki w Czarnobylu Walki w Czarnobylu Wyświetleń: 1235 Wysłano Cię w samo serce skażonego rejonu - okolice Czarnobyla. Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich puszek z U-238.
gra Wielka Wojna Wielka Wojna Wyświetleń: 530Jesteś żołnierzem, którego celem jest zlikwidowanie wroga i przedostanie się w określone miejsce.
gra Wild Pistol Wild Pistol Wyświetleń: 539 Wciel się w kowboja rodem z dzikiego zachodu. Musisz wykazać się nie lada zręcznością, by wyjść cało z niebezpiecznych ..
gra Wings 1915 Wings 1915 Wyświetleń: 515Prosta i przyjemna gra zręcznościowa. Sterujesz jednym z pierwszych modeli wyprodukowanych samolotów i starasz się zestr..
gra Wojna ludzików Wojna ludzików Wyświetleń: 774W grze wcielamy się w ludzika - żołnierza i walczymy. Posłuży nam do tego 6 rodzajów broni.
gra Wojna z Terroryzmem Wojna z Terroryzmem Wyświetleń: 537Wcielasz się w amerykańskiego żołnierza i walczysz z terrorystami. Masz do przejścia 4 misje.
gra Wojna z terroryzmem 2 Wojna z terroryzmem 2 Wyświetleń: 583Masz do wykonania 4 misje, w których bronisz świat przed terroryzmem.
gra Xiao Xiao Wyświetleń: 528Patykowata grafika, duży wybór broni i kilka trybów rozgrywki to gwarancja nieprzespanych nocy dla fanów strzelanek.
gra Xiao Xiao Xiao Xiao Wyświetleń: 508Gra, w której ludek z kresek wciela się w walczącego gangstera.
gra Zabójczyni 2 Zabójczyni 2 Wyświetleń: 531 Świąteczna wersja gry z płatną zabójczynią w roli głównej. Twoim jedynym zadaniem jest zlikwidowanie każdego kto stanie..
gra Zayo 2 The Chase Zayo 2 The Chase Wyświetleń: 3418 Kolejna część przygód uzbrojonego po zęby królika. Tak naprawdę jedyne na czym musisz się skupić to celne strzelanie i ..
gra Zayo 3 Zayo 3 Wyświetleń: 500 Najnowsza część przygód uzbrojonego po zęby królika. Twoim zadaniem jest dotarcie do centrum zła i ostateczne jego znis..
gra Zayo The Beginning Zayo The Beginning Wyświetleń: 539Społeczność królicza jest gnębiona przez wrogów. Likwiduj każdego kto stanie ci na drodze.
gra Zemsta Zemsta Wyświetleń: 566Kiedy miałeś kilka lat zabito twoich rodziców. Obiecałeś sobie zemstę. Czeka cię kilka misji, w których musisz wykazać s..
gra Zemsta 2 Zemsta 2 Wyświetleń: 522Kolejna cześć gry Zemsta. Tym razem czekają Cię nowe zadania i zlecenia. Zaczniesz pracę dla tajnej agencji rządowej. Ta..
gra Zemsta 3 Zemsta 3 Wyświetleń: 786 Kontynuacja popularnej gry snajperskiej. Tym razem możesz wybierać spośród zadań czy też zaopatrywać się w sklepie.
gra Zombie Zombie Wyświetleń: 630Po każdej wygranej rundzie można będzie udoskonalać swój sprzęt i fortyfikacje.
gra Zombie Canyon Zombie Canyon Wyświetleń: 635 Wcielasz się w rolę pilota śmigłowca, który ma za zadanie nie dopuścić zombie do cywilów.
gra Zombie Hord 3 Zombie Hord 3 Wyświetleń: 642Gra polega na oczyszczeniu miasta z Zombie. Kupujemy nowe bronie, pancerz. Próbujemy przeżyć jak najdłużej.
gra Zombie Invaders Zombie Invaders Wyświetleń: 563 Celem gry jest likwidowanie pojawiających się sznurów zombie. Masz do dyspozycji wyrzutnie rakiet.
gra Zombie Storm Zombie Storm Wyświetleń: 515Musisz obronić miasto.
gra Zorro Tank Zorro Tank Wyświetleń: 613Wsiadasz do czołgu poruszającego się niczym człowiek i rozwalasz wszystkie działa na twojej drodze.
© 57.pl - gry online. Kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione. T: 0.068, Q: 3, Online: 4
Wykonanie: tworzenie stron internetowych